Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProduktePatio UmbrellaBaza e mermerit Umbrella e Diellit
 • Baza e mermerit Umbrella e Diellit
 • Baza e mermerit Umbrella e Diellit
 • Baza e mermerit Umbrella e Diellit
 • Baza e mermerit Umbrella e Diellit

Baza e mermerit Umbrella e Diellit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FA010U

Frame Material: Aluminum Alloy

Shape: Round

Back: With Back

Condition: New

Style: Sun Umbrella

Color: Black, Claret ,dark Green, Beige

Size: Radius 100-150cm

Frame: Steel Pole And Ribs With White Coating

Fabric: Polyester/Oxford/TC All Available

Top: Plastic Top And Tips

Imprint: Same As Your Design

Printing Technique: Silk Screen Printing/heat Transfer Printing Both O

Additional Info

paketim: Paketim fleksibël dhe paketim kartoni së bashku.

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 3000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ombrellë dielli bazë mermeri

Dielli me bazë mermeri Umbrella është projektuar me motin më të lartë të cilësisë, dhe ujin, pëlhurën e provës, shufrën e veshur me pluhur alumini, dhe bazën e rrëshirës që ofron mbrojtje dhe qëndrueshmëri superiore të diellit për vitet në vazhdim. Koha e verës është koha për të qëndruar jashtë, dhe është gjithashtu koha kur dielli rreh më së shumti mbi ju dhe orenditë tuaja Wicker. Ju do të merrni një zonë të këndshme të hijes nga kjo ombrellë e madhe plotësisht e rregullueshme duke mbajtur ju dhe mobiljet tuaja të vlefshme të mbrojtura vit pas viti.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Set Rattan ngrënie Set / karrige Bistro dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

specifikimet

Ombrellë plazhi
1. Madhësia: 200-300cm
2. Kuadri: alumini

3. Pëlhurë: Poliester ose të tjerët
4. Logo: Përshtatur

Alumnium Patio UmbrellaPE Rattan Patio UmbrellaOutdoor Patio Umbrella

Kushtet e pagesës

1. T / T

2. L / C në shikim ose L / C 30 ditë

3. 30% Depozita paraprakisht dhe bilanci duhet të paguhet para dërgesës bazuar në atë që ju të emëroni dërguesin

4. Depozita 30% paraprakisht dhe bilanci duhet të paguhet pasi të merrni kopjen e B / L bazuar në atë që ne e emërojmë dërguesin.

Përparësitë tona

1. Sasi e vogël (MOQ = 500 copë) është në dispozicion.

2. Përshtatur e pranueshme, Dizajni i çdo Klienti mund të personalizohet.

3. Shërbim i mirë. Ju pyetje do t'ju përgjigjet brenda 1 ~ 24 orësh.

4. Garantuar në kohën e dorëzimit, nëse i premtuam, kurrë nuk do të dështojmë. Nuk ka justifikim.

5. Kontroll i Mirë i Cilësisë, Ekipi ynë QC është shumë përgjegjës.

Garanci: Një vit Garanci e kufizuar

Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë në internet për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve

Sun Block Parasol

Kategoritë e Produktit : Patio Umbrella

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta