Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMbulon mobiljet në natyrë2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon
 • 2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon
 • 2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon
 • 2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon
 • 2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon

2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GE-F11

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Folded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon


Sigurohuni që shkuma të jetë e pastër për të filluar me veshjen me 3 shtresa. Shtresa e parë është abetare që i jep ngjitjen shkumës dhe mbylli shumicat. Shtresa e dytë është një shtresë PU me cilësi të lartë e cila i jep forcë veshjes. Shtresa e fundit është shtresa e butë / shtresa e ngjyrës së prekjes. Kjo shtresë shërohet brenda natës dhe është e gatshme të dërgojë ditën tjetër.


Fabric polyurea, polyurethane paint  
Feature 1)polyurea painted protective layer,  enhance elasticity
2)Modern design, Full of personality, Wear-resistant, scratch-resistant, non-breeding bacteria, not moldy, non-oxidizing, can be outdoor exposure for two decades will not fade, will never be bad
3)This sofa has a natural cool, the summer is better to use, no matter how hot the sun, lying down to always feel cool, if in winter indoors,  then recommended with a sofa coat to use
4)This sofa is available in several colors
5)It`s a material that will take on any shape, it adapts to any archi- tecture, whether for interior, shop or hotel designs.
Usage Indoor living room bedroom,hotel,cinema,office waiting room,bar,coffee shop etc...  
Certificate and Cervice SGS ROHS Certificate

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje kopshtesh alumini / Mobilje kopsht kompensatë / Salloni Mobilje Patio / Swing Outdoor Set / Patio Umbrella / Kutia e Stokimit të Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

Foam Coated Furniture


Ngjyrat Opsionale

Foam Coated Sofa

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë.

Cushion Color Rattan Furniture

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Patio Wicker Bar Stool

Kategoritë e Produktit : Mbulon mobiljet në natyrë

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim