Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëVeshja modularePërdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit
 • Përdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit
 • Përdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit
 • Përdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit
 • Përdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit
 • Përdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit

Përdorimi i dhomave të mobiljeve të kopshtit

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0095

Material: Rattan / Wicker

Style: Simple, Modern Design

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: New

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof

Rattan: UV Resistent Flat PE Rattan

Foam: 28-30 Density Foam

Frame: Rust-resistant Powder-coated Frame

Glass: 5mm Tempered Glass

Product Name: Rattan Garden Furniture Aluminium Sofa Set

Warranty: 3years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Yantian,Shekou

përshkrim i produktit

S0095 Hotele përdorin sofat e mobiljeve të kopshtit

Pjesë mbi madhësi që duken të lehta dhe të ajrosura. Thurje me rrëshirë të gjithë motit - ngjyra e konjakut - është e punuar me dorë në një stil të hapur mbi kornizat e aluminit rezistent ndaj korrozionit për të përqafuar jastekë të harlisur dhe të larta ndaj motit.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Garden Wicker Flower Flower / PE Rattan Alumini Lounger / PE Rattan Bistro Set / PE Rattan Storage Box / PE Rattan Swing Set / Set Rattan Swing / Set Rattan Dining / PE Rattan Dining Set / PE Rattan Sun Lounger / Garden Square Dining Set i cili mund të plotësojë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.  • Thurje me rrëshirë premium të punuar me dorë
  • Përfundimi i nuancuar i ombrellave i jep dimension të shtuar xunkthit të rrumbullakosur të gjithë motit
  • Kornizë e ekspozuar alumini
  • Spërkatje e butë e armëve dhe e pasme përsos pamjen e një krahu standard bllok ndërsa jepni një ulje të rehatshme
  • Pëlhurë 100% e provës së ujit, poliester ose Olifen ose Sunbrella të gjitha në dispozicion
  • Jastëkët e gjithë motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi


S0095 Hotel Use Outdoor Furniture 1S0095 Outdoor LoungeS0095 Wicker End TableS0095 Wicker DetailS0095 Rattan Detail


Më shumë produkte të lidhura

Patio Furniture

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona thurje janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.


E tëra çfarë ju duhet të bëni është të fshini mobiljet me ujë të butë me sapun dhe ta shpëlani.


Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture

Një periudhë na:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Project Garden Furniture

Rattan Furniture

Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Veshja modulare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta