Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteTabela Bar dhe StoolMobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë
 • Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë
 • Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë
 • Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë
 • Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë

Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0114

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Mobilje ngrënieje prej alumini me xunkth në natyrë

Argëtoni mysafirët tuaj një d gëzojnë më të madhe në ambiente të jashtme me grupin e fitores së xunkthit në natyrë Foster. Ky grup bistro përfshin jastëkë rezistent ndaj motit beige dhe ulëse të rehatshme për të kompletuar pamjen e rafinuar për oborrin tuaj. Shijoni bistroin e xunkthit të Foster të hapur për vitet në vazhdim.
Ctory jonë fa është prodhues profesional dhe i specializuar në Furnizuesit Set Dining Garden / PE Rattan Swing Set Outdoor / PE Rattan Bistro Sets / PE Rattan Storage Box / PE Rattan Swing Set / PE Rattan Swing Set / Wicker Patio Mobilje / PE Rattan Dining Set / Dining Patio Kryetari Setr / Kopshti Sete ngrënieje katrore e cila mund të plotësojë nevojat tuaja ndihmuese.

Aluminum Tube Wicker Garden Furniture

Më shumë produkte të lidhura

Patio Wicker Bar Table


S YNTHETIC thurje

Rattan Furniture Color


Pëlhurë

Cushion Color Rattan Furniture

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Patio Wicker Bar Stool

Kategoritë e Produktit : Tabela Bar dhe Stool

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta