Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteTabela Bar dhe StoolMobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror
 • Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror
 • Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror
 • Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror
 • Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror

Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0306

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:77*77*108,stool:52*59*115: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Mobilje xunkthi kopshtesh alumini mbretëror


Unë e dua verën e nxehtë të lezetshme! Le të bëjmë një festë në kopshtin tim. Më pëlqen veçanërisht të pij në kopshtin tim bukuroshe të jesh me Mobilje xunkthi të kopshtit të kopshtit alumini Golden Eagle.

Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë, komplet të mrekullueshëm të divanit, grupin e ngrënies, lëkundjen, grupin e barit, sallon.etc.


kënaqësia vizuale! Modelet tona janë të pastra, të lehta dhe të gatshme për tu shijuar. Jini krenarë për të shijuar stilet e thurjes të bëra për të

Ju mund të jetoni me mobilje bar oborr Golden Eagle me dizajn elegant dhe ndjenjë të qetë.


Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan Outdoor / PE Rattan Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i Plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshtar kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

karrige bar dhe tavolinë.

madhësia mund të jetë opsionale.
jastëku mund të jetë gjithëpërfshirës.

ngjyra është opsionale.


Textilene Outdoor Furniture

Më shumë produkte të lidhura



product catalogue 2


WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona thurje janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture Color



Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Aluminum Bar Table Chair

Rattan Furniture


Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Tabela Bar dhe Stool

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta