Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteLulëzim diteAna e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë
 • Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë
 • Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë
 • Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë
 • Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë
 • Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë

Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 29 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GP0015

Material: Rattan / Wicker, PE Rattan / Wicker

Style: European, Modern Outdoor Furniture

Usage: Outdoor, Leisure Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Product Name: Outdoor Rattan Garden Sofa

Application: Patio\garden\outdoor

Frame: Pool, Hotel, Outdoor, Aluminum Frame

Warranty: 3-5 Years Under Normal Condition

Feature: Weather Outdoor Furniture

Structure: Assembled Design

General Use: Outdoor Furniture

Additional Info

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 3000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Ana e jashtme e bastun prej palme kacavjerrëse e hapur me diell me tendë

Shtrati i xunkthit është një tipar elegant dhe pak romantik për brendësinë. Ashtë një zgjedhje e zgjuar për shtëpinë nëse keni nevojë për një hapësirë ​​shtesë për gjumë për mysafirë të papritur për shembull. Ky material është plotësisht i ujit - dhe i qëndrueshëm ndaj motit, rezistent ndaj dritës UV, rezistente ndaj njollave, i lehtë për t’u pastruar dhe mbi të gjitha miqësor ndaj mjedisit.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Karrige Beach / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje kopshtesh alumini / Mobilje kopsht kompensatë / Salloni Mobilje Patio / Swing Outdoor Set / Patio Umbrella / Kutia e Stokimit të Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Karakteristikat e produkteve:

1. Pass provë heqjen e kartonit, karrige e vetme mund të ketë 150 kg, karrige të dyfishtë për 300 kg
2. 2 vjet garanci për përdorim në natyrë dhe shërbim pas shitjes
3. OEM është i pranueshëm, me zgjedhje me ngjyra.
4. Siguron një pamje me cilësi të lartë falas
5. Manualë të udhëzimeve dhe mirëmbajtjeve profesionale të asamblesë.
6. Mund të përzieni 2-3 modele të ndryshme në enë.

Garden Wicker Sunbed

Wicker Sun Lounger

Ratten Sun Lounger

përshkrim i produktit

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse: Tub alumini 1.20 mm me veshje pluhur, saldim të plotë. Më e qëndrueshme dhe e fortë.

Rattan: PE Rattan me miratimin e SGS, mbrojtjen e mjedisit dhe riciklimin e tij.

Jastëk: pëlhurë e papërshkueshme nga uji, opsionale me ngjyra

Garanci: 3-5 vjet garanci mund të sigurohet.

Ndërrimi dhe transportimi i Pac

Paketimi i mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse: me paketë fleksibël të dyfishtë fleksibël ose pako kartoni siç kërkonit.

Transporti: Me det, ose me ajër për shembull.

Patio Sun Lounger

certifikatë

Beach Sun Lounger

Shërbimet tona

Kërkimi juaj do të përgjigjet brenda 24 orësh.

OEM dhe personalizimi është i mirëseardhur. Ju lutemi ofroni më shumë në lidhje me informacionin e kërkesës tuaj për shërbimin tonë të shitjes.

Shërbim profesional i shitjes për të vazhduar më tej prodhimin, ngarkimin dhe transportimin e porosisë tuaj dhe shërbimin pas shitjes Rattan Wicker Sun Lounger

Pse na zgjodhet ne

1. Sigurimi i Tregtisë së Furnizuesit. Merrni Mbrojtje të plotë për porositë tuaja.

2. Marrja e mostrës derisa të jeni të kënaqur me të.
3. Sigurimi i fotove të orarit të prodhimit për të siguruar që ju e dini çdo proces.
4. Ofrimi i një shërbimi profesional një-për-një dhe përgjigjja e postës elektronike tuaj brenda tre orësh.
5. Mostër dërgesë për kontrollimin para dërgesës.
6. Prioriteti për të marrë informacionin më të fundit mbi produktet tona pas bashkëpunimit. Përshkrimi i produktit
Si janë produktet tona?
PE Rattan .
1. Kaloni testin UV 3000H pa zbehur dhe zbehur ngjyrën.
2. Trashësia e bastunit më shumë se 1.3 mm.
3. 3-5 vjet për xunkth të zakonshëm, 5 vjet për bastun prej palme kacavjerrëse .
Kornizë alumini.
1. Trashësia e kornizës së aluminit më shumë se 1.2 mm
2. E jashtme.
Jastëk. procesi standard i veshjes së pluhurit në 220 gradë. të paktën 3-5 vjet garanci për cilësinë
1. 100% poliester i papërshkueshëm nga uji dhe pëlhura e thatë e shpejtë
2. Shkumë me densitet të lartë me mbulesë jastëk të heqshme për pastrim lehtësisht Ngjyra opsionale.

Kategoritë e Produktit : Lulëzim dite

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta