Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteLulëzim diteKopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge
 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge
 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge
 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge
 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge
 • Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0201

Material: Rattan / Wicker

Style: European, Modern Outdoor Furniture

Usage: Outdoor, Leisure Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Rattan: UV Resistent PE Rattan

Cushion: 8 Cm Seat Cushion

Color: Optional

Product Name: Outdoor Rattan Garden Sofa

Application: Patio\garden\outdoor

Frame: Pool, Hotel, Outdoor, Aluminum Frame

Warranty: 3-5 Years Under Normal Condition

Feature: Weather Outdoor Furniture

Additional Info

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 5000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Kopshti në natyrë Rattan Sun Bed Lounge Beach Lounge

Dërrasë xunkthi në natyrë me dizajn popullor. Të dy elementët janë në gjendje të krijojnë një hapësirë ​​të madhe të rrumbullakët ulur. Ndërtimi i rattan i PE i këtij shtrati të ditës është i përshtatshëm për aplikime në natyrë. Shtrati i Rrumbullakët i Diellit gjithashtu përfshin jastekë opsionale dhe jastëkë opsionalë.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në White Rattan Mobilje Restorante në natyrë Mobilje / Alumini bastun prej palme kacavjerrëse Mobilje Patio / Rrathë alumini PE / Mobilje në natyrë / Tub alumini Mobilje për restorant në natyrë / Kopsht në natyrë Royal Garden Patio Mobilje / Mobilje Kopshti alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Sallon Mobilje për Patio / Set për Swing në natyrë / ombrellë Patio / Kuti për Magazinimin e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mobilje për mobilje në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.Karakteristikat e produkteve:

1. Pass provë heqjen e kartonit, karrige e vetme mund të ketë 150 kg, karrige të dyfishtë për 300 kg
2. 2 vjet garanci për përdorim në natyrë dhe shërbim pas shitjes
3. OEM është i pranueshëm, me zgjedhje me ngjyra.
4. Siguron një pamje me cilësi të lartë falas
5. Manualë të udhëzimeve dhe mirëmbajtjeve profesionale të asamblesë.
6. Mund të përzieni 2-3 modele të ndryshme në enë.

Rattan Beach Chair

Wicker Sun LoungerRatten Sun Lounger

përshkrim i produktit

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse: Tub alumini 1.20 mm me veshje pluhur, saldim të plotë. Më e qëndrueshme dhe e fortë.
Rattan: PE Rattan me miratimin e SGS, mbrojtjen e mjedisit dhe riciklimin e tij.
Jastëk: pëlhurë e papërshkueshme nga uji, opsionale me ngjyra
Garanci: 3-5 vjet garanci mund të sigurohet.

Ndërrimi dhe transportimi i Pac

Paketimi i mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse: me pako fleksibile flluskuese ose pako kartoni siç kërkonit.

Transporti: Me det, ose me ajër për shembull

Patio Sun Lounger

certifikatë

Beach Sun Lounger

Shërbimet tona

Kërkimi juaj do të përgjigjet brenda 24 orësh.

OEM dhe personalizimi është i mirëseardhur. Ju lutemi ofroni më shumë në lidhje me informacionin e kërkesës tuaj për shërbimin tonë të shitjes.

Shërbim profesional i shitjes për të vazhduar më tej prodhimin, ngarkimin dhe transportimin e porosisë tuaj dhe shërbimin pas shitjes Rattan Wicker Sun Lounger

Pse na zgjodhet ne

1. Sigurimi tregtar i furnitorit. Merrni mbrojtje të plotë për porositë tuaja.

2. Marrja e mostrës derisa të jeni të kënaqur me të.
3. Sigurimi i fotove të orarit të prodhimit për të siguruar që ju e dini çdo proces.
4. Ofrimi i një shërbimi profesional një-për-një dhe përgjigjja e E-mail tuaj brenda tre orësh.
5. Mostër dërgesë për kontrollimin para dërgesës.
6. Prioriteti për të marrë informacionin më të fundit mbi produktet tona pas bashkëpunimit. Përshkrimi i produktit
Si janë produktet tona?
PE Rattan .
1. Kaloni testin UV 3000H pa zbehur dhe zbehur ngjyrën.
2. Trashësia e bastunit më shumë se 1.3 mm.
3. 3-5 vjet për xunkth të zakonshëm, 5 vjet për bastun prej palme kacavjerrëse.
Kornizë alumini.

1. Trashësia e kornizës së aluminit më shumë se 1.2 mm
2. E jashtme.
Jastëk. procesi standard i veshjes së pluhurit në 220 shkallë. Garancia e cilësisë së paku 3-5 vjet
1. 100% poliester i papërshkueshëm nga uji dhe pëlhura e thatë e shpejtë
2. Shkumë me densitet të lartë me mbulesë jastëk të heqshme për pastrim lehtësisht Ngjyra opsionale.

Kategoritë e Produktit : Lulëzim dite

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta