Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteLulëzim dite

Lulëzim dite (Total 25 Products)

Kategoritë e produkteve të Lulëzim dite , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje xunkthi , furnizuesit Lulëzim dite / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set sofër thurje R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
2019 kopshti më i njohur në natyrë në kopsht në natyrë

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kuti

Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

2019 kopshti më i njohur në natyrë në kopsht në natyrë Dritë e rrumbullakët cilësore në natyrë me një tendë Artikulli: L0099RS madhësia e shtratit: 160Φ *
Kopsht në natyrë në diell me tendë PE Rattan Sunbed

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Kopsht në natyrë në diell me tendë PE Rattan Sunbed Relaksohuni dhe shijoni në ambiente të jashtme me Sunbed Outdoor Beige Canbera. Duke shfaqur një kornizë alumini të mbështjellë me thurje të forta të bardhë poli bastun prej palme kacavjerrëse,...
Shtrati i xunkthit të kopshtit në natyrë Raundi i diellit me tendë

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Shtrati i xunkthit të kopshtit në natyrë Raundi i diellit me tendë Ky sallë pritjeje e mrekullueshme në natyrë It'sshtë një Pallat i Pishinës bashkëkohore në kërkim të shkëlqyeshëm që mund të përdoret si një shtrat i plotë ose një karrige i...
Hand speciale Weaving UV-rezistente ndaj PE Rattan Sunbed

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Hand speciale Weaving UV-rezistente ndaj PE Rattan Sunbed Stili unik i endjes së bastunit të këtij modeli është një domosdoshmëri për çdo kopsht. E kompletuar me një tryezë anësore dhe dy sallë pritjeje që përputhen me diellin, ky grup ju bën të...
Mobilje e lirë e mobiljeve të jashtme të sofistikuar

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje e lirë e mobiljeve të jashtme të sofistikuar Seti i krevateve për ditën me çokollatë dhe krem ​​është krijuar për relaksim dhe rehati të fundit. Ai përfshin jastekë jashtëzakonisht të rehatshme 10 cm dhe është një shtesë shumë e zbukuruar...
Karrige e sofrës së pasme të lartë të stilit rustik evropian

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige e sofrës së pasme të lartë të stilit rustik evropian Relaksohuni jashtë në ditët më me diell të vitit në stil dhe rehati të plotë falë sallës së diellit të Kembrixhit të zi dhe vaniljes. Me pamjen e tij minimaliste dhe dizajnin praktik,...
Mobilje provimi me cilësi të lartë të formës së rrumbullakët SGS Rattan

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje provimi me cilësi të lartë të formës së rrumbullakët SGS Rattan Ky shtrat i rrumbullakët SGS Rattan Dëshmi me cilësi të lartë të Rrethit kopsht është një nga shtretërit më luksoz dhe relaksues të ditës në treg. Shtë e thjeshtë ta imagjinoni...
Mobilje kopsht Karrige seksionale plazhi me ngjyra Rattan

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje kopsht me cilësi të shkëlqyeshëm karat kopsht seksion seksion plazhi për shumicë Mbështetjet e shpinës mund të rregullohen në katër nivele të ndryshme për pozicionin më të rehatshëm. Faleminderit ndaj bastunit PE rezistent ndaj motit dhe të...
Mobilje rezistente ndaj rrezet UV dhe PE

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje UV dhe rezistente ndaj ujit PE Rattan, Shtrati i vetëm i rrumbullakët E ndërtuar nga kornizat e aluminit dhe xunkthi PE me cilësi të lartë, mollëzat tona janë të besueshme për një përdorim afatgjatë. Jastëk i butë me shkumë është i mbushur...
UV-rezistent sintetik PE xunkth kopsht Gazobo

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

UV-rezistent sintetik PE xunkth kopsht Gazobo Korniza është bërë nga tub alumini i cili është rezistent ndaj ndryshkut dhe i lehtë. Stilimi i thurjes së thurjes i jep belveder një pamje elegant dhe tërheqëse. Ky belveder kopsht është ideal për çdo...
Projekt Hoteli Lounge Garden Outdoor Garden Sofa Set

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Projekt Hoteli Lounge Garden Outdoor Garden Sofa Set Krijuar nga PE e qëndrueshme bastun prej palme kacavjerrëse , është i qëndrueshëm ndaj ujit dhe ndaj motit, rezistent ndaj dritës UV, rezistent ndaj njollave, i lehtë për t’u pastruar, dhe mbi të...
Mobilje me shumicë moderne mobilje në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

2016 Me shumicë Mobilje Moderne Mobilje në natyrë Set Sofa Lëreni foshnjën tuaj të përjetojë një gjumë të lumtur ndërsa ju e bëni atë të flejë në këtë shtrat tërheqës. E bërë nga bastun prej palme kacavjerrëse, do të mbetet në kushte të pacenuara...
Mobilje të vetme me divan / bastun prej palme kacavjerrëse me cilësi të lartë

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Mobilje të vetme me divan / bastun prej palme kacavjerrëse me cilësi të lartë Vishni oborrin tuaj me një seri seksionesh imagjinative në natyrë me cilësi të jashtëzakonshme. Seriali i ditës ofron një përvojë të fortë në ulëse që riorganizohet...
Mobilje në natyrë bastun prej palme kacavjerrëse Set sofa

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Mobilje prej palme kacavjerrëse në natyrë Set divan (S0044) Rriaku i diellit është i përbërë nga një bastun prej palme të qëndrueshme PE, e cila është e papërshkueshme nga uji, dhe rezistente ndaj UV, rezistente ndaj njollave, pastrohet lehtë, dhe...
Kopsht me elementë të jashtëm të palmës diellore, kopsht i mbuluar me diell në diell

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Kopsht me elementë të jashtëm të palmës diellore, kopsht i mbuluar me diell në diell Nuk mund të ketë më shumë qejf sesa të shtriheni në një shtrat thurje. Në të vërtetë, përvoja është krejtësisht e ndryshme dhe një merret menjëherë në mjedisin...
Shitja e nxehtë SGS PE thurje bastun prej palme kacavjerrëse dielli

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Shitja e nxehtë SGS PE thurje bastun prej palme kacavjerrëse dielli Kjo shtrati Wicker Day mund të jetë perfekt për mbajtjen në dhomën e gjumit ose verandën. Të shtrihesh mbrapa dhe të lexosh një gazetë të Shtunën, ose të shikosh serialin tënd të...
Shtrati i xunkthit mobilje në kopsht në natyrë

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Shtrati i xunkthit mobilje në kopsht në natyrë Merrni një pamje moderne që shton rehati dhe stil në shtëpinë tuaj me shtratin e divanit. Stili evropian me një dizajn të hijshëm do të frymëzojë një pamje të freskët dhe do të sjellë rehati në...
Shtrati i gjerë i divanit të gjerë të modës Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Shtrati i gjerë i divanit të gjerë të modës Rattan Përshëndetni shtëpinë tuaj me karrigen luksoze Anabella Sofa. Detajet e tij të hollësishme i ngjajnë asaj që do të gjobitesh në sallat e çdo lagjeje mbretërore. E mbështetur në pëlhurë luksoze,...
Set i Mobiljeve për xunkth në natyrë PE Rattan

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Mobilje xunkthi prej palme kacavjerrëse Mobilja e mobiljeve të palëvizshme prej palme kacavjerrëse është një pjesë dekorative dhe e rehatshme e komoditetit bashkëkohor. Kjo shtrat i punuar me dorë (Garden Mobilje Wicker Daybed) me tufë përfaqëson...
Frame alumini Sofa White Garden Rattan

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Kornizë alumini divan të bardhë kopsht me kornizë Kornizë alumini divan të bardhë kopsht me kornizë. Harmonizoni elementet e anasjellta me këtë grup dore të thurrur rrënjësisht. Shtatë jastëkë hedhin prej pelushi zbukurojnë të gjitha jastekët e...
mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

mobilje në natyrë shtrati i rrumbullakët në kopsht Ky sallë pritjeje e mrekullueshme në natyrë. Shikoni fotot tona për të parë të gjitha mundësitë! Setdo grup i xunkthit është punuar me dorë nga profesionistë të trajnuar me materiale cilësore...

Kinë Lulëzim dite furnizuesit

Outbedor Wicker Daybed është zgjedhje moderne me stil për projekte turistike dhe hoteliere. Dizajni bashkëkohor është i kombinuar me thurje PE të gjithë motit, kornizë alumini studimi dhe jastëk pëlhure të mbrojtur nga UV.

Wicker Daybed në natyrë është klasik midis mobiljeve për oborr spanjol. Ata janë të lehtë në mirëmbajtje dhe duken natyrshëm, plus ato janë ideale për tarracën, oborr spanjolin dhe pishinën. Mobiljet e xunkthit janë në dispozicion në shumë versione të ndryshme - divane seksionale në natyrë, divan, grupe ose karrige. Oferta e plotë është në dispozicion në faqen tonë të internetit. Meqenëse kërkesa për mobilje është rritur vitet e fundit, është krijuar oferta më e gjerë. Ne jemi të bindur që asortimenti ynë i gjerë dhe tërheqës do t'i përshtatet çdo shije.


Features

· E përkryer për t'u çlodhur thjesht në pushimet tuaja me familjen dhe miqtë

· Patat i butë i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj rrezatimit UV

· Jastekë të trashë të heqshëm

· Pëlhura e papërshkueshme nga uji është krijuar për të duruar motin dhe rezistuar ndaj venitjes, mykut dhe njollave për të zgjatur jetën e jastëkut tuaj

· Alumini i veshur me pluhur / thurje sintetike / poliester

Këshilla për mirëmbajtjen

· Mos përdorni mjete pastrimi gërryes për pastrim

· Pastroni dhomën e karrocave me një leckë të lagur dhe të butë (mund të përdorni një agjent pastrimi të butë) dhe fshijeni më pas të thatë

· Në rast shiu të fortë pa pushim ose gjatë dimrit, mobiljet duhet të ruhen brenda ose të kenë një mbulesë mbrojtëse mbi tëWicker DaybedWicker Daybed


Wicker DaybedWicker Daybed

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim