Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSet ngrënie Patio katroreMobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set
 • Mobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set
 • Mobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set
 • Mobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set
 • Mobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set

Mobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0084

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Kopsht i vendosur, bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje alumini, mobilje në natyrë tavolinë e udhëhequr

Shijoni jashtë ose pishinë me grupin e ngrënies 5 copë. E ndërtuar nga thurrja shumë-kafe e gjithë motit, ky grup bashkëkohor përfshin një (1) tavolinë katrore dhe gjashtë (4) karrige ngrënie me jastëkë të qëndrueshëm ndaj ujit. E përkryer për të shijuar ushqimet në natyrë, ky grup mund të vendoset në oborrin e shtëpisë tuaj, në kuvertë ose në pishinën.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Sallon Mobilje Patio / Set në natyrë Swing / Patio Umbrella / Kuti e Storage Kopshti / tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mobilje divan në natyrë / Set Dining Set Rastan / Bistro Karrige dhe Tabela / Beach Karrige / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Outdoor Mobilje Mbulon të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne jemi duke kërkuar sinqerisht përpara për të ndërtuar gjatë dhe marrëdhënie të qëndrueshme të biznesit me të konsumatorëve në shtëpi dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

wicker garden line patio furniture

Më shumë produkte të lidhura

Patio Wicker Bar Table


product catalogue


WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture ColorPëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Patio Wicker Bar Stool

Rattan Furniture


Rattan Furniture
Kategoritë e Produktit : Set për ngrënie Patio > Set ngrënie Patio katrore

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta