Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSet ngrënie Patio katroreMobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set
 • Mobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set
 • Mobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set
 • Mobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set
 • Mobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set

Mobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 75 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0247

Material: Rattan, PE Rattan / Wicker

Style: European

Usage: Park, Beach, Restaurant

Kind: Dining-table

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Structure: Assembled Design

General Use: Outdoor Furniture

Frame: 1.2mm Aluminum

Finish: 100% Power- Coating

Cushion: Waterproof Fabric

Packaging: Bubble Wrapping Or Carton

Color: Optional

Pattern: Optional

Additional Info

paketim: Përfundimi i flluskave ose kartoni

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Mobilje Design Outdoor Mobilje Rattan Weaving Dining Set

Cilësi të shkëlqyera, grupe elegant patio për dizajn, të bëra me tub alumini dhe xunkth PE. jastëkun me trajtim repelant të ujit. Kjo tryezë ngrënieje Bashkëkohore tejet e bukur dhe 4 karrige është bërë nga të gjithë kornizën e aluminit me trashësi të paktën 1.2 mm dhe miratimin e SGS PE bastun prej palme kacavjerrëse, e karakterizuar nga një endje e mrekullueshme. Dizajni i tërë është zbukuruar më tej me adorable, në modë dhe të rehatshme.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në White Rattan Mobilje Restorante në natyrë Mobilje / Alumini bastun prej palme kacavjerrëse Mobilje Patio / Rrathë alumini PE / Mobilje në natyrë / Tub alumini Mobilje për restorant në natyrë / Kopsht në natyrë Royal Garden Patio Mobilje / Mobilje Kopshti alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Sallon Mobilje për Patio / Set për Swing në natyrë / ombrellë Patio / Kuti për Magazinimin e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mobilje për mobilje në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

Dining Table and 4 Chairs

Karakteristikat e produkteve:

1. Pass testin e hedhjes së kartonit, karrige e vetme mund të mbajë 150 kg, karrige të dyfishtë për 300 kg
2. 2 vjet garanci për përdorim në natyrë dhe shërbim pas shitjes
3. OEM është i pranueshëm, me zgjedhje me ngjyra.
4. Siguron një pamje me cilësi të lartë falas
5. Manualë të udhëzimeve dhe mirëmbajtjeve profesionale të asamblesë.
6. Mund të përzieni 2-3 modele të ndryshme në enë.


Materiale:

1.Frama: kornizë alumini 1.2 mm me saldim të plotë

2.Rattan: i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj rrezatimit ultraviolet, PE Rattan

3.Pastër: 100% poliester, jastëk i papërshkueshëm nga uji dhe jastëkët

4. Garanci: 3-5 vjet sipas kërkesës me porosi.

General Use Outdoor Furniture

Rreth nesh:

1. Prodhues me përvojë i themeluar në vitin 2008;

2. 15,000 metra katrorë fabrikë të vendosura në qytetin Dongguan, Provinca Guangdong me 200 staf;

3. Gama e produkteve: Patio Sofa Set, Tavolinë për ngrënie dhe karrige, sallon, lëkundje dhe pajisje shtesë për mobilje;

4. Kontrolli i cilësisë (4-hap): 1. Materiali i shpejtë; 2. Kornizë metalike gjysmë e gatshme; Produkte të endura 3.Rattan; Produkte të gatshme me paketim;

PE Wicker Dining Table and Chair

Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë të internetit për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga përzgjedhja deri në dorëzim.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.

Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe pastaj filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.

shippment

Nga deti ose nga ajri për shembull

pagesë

T / T, depozitë 30% dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.

moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.

garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.


Kategoritë e Produktit : Set për ngrënie Patio > Set ngrënie Patio katrore

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta