Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSet ngrënie Patio katrore

Set ngrënie Patio katrore (Total 32 Products)

Kategoritë e produkteve të Set ngrënie Patio katrore , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set ngrënie Patio katrore , furnizuesit Set për darkë sheshi / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sete për ngrënie në shesh në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Sete për ngrënie në xunkth 5-copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Seti i ngrënies me thurje katror prej 5 copësh

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për kohën e lirë të kopshtit Rattan në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje kopshtesh Mobilje të jashtme PE Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela mahnitëse e kopshtit Rattan me katër karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Të gjitha darkat e motit të vendosura me stilin e gërshetimit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tavolinë & karrige e kohës së lirë Mobilje PE Wicker

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Shitje e nxehtë në natyrë PE karrige bastun prej palme kacavjerrëse mobilje kopsht mobilje xunkth Sidoqoftë ka më shumë sesa i takon syri, ky grup divan është bërë me thurje rrëshirë 100% rezistent ndaj motit dhe është i përforcuar me një kornizë...
SGS Vendosur për pëlhurë prej xunkthi të aprovuar nga pëlhura

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Sete për ngrënie për mobilje në natyrë të kopshtit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set modern i dhomës së ngrënies me xunkth moderne në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje me xunkth më të lartë të lartë për kohën e lirë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Vend i vendosur mbi tavolinën e tërfilit me shtretër tërfili me pishinë të
Mobilje për dhoma ngrënieje me xunktha në kopsht në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë kopsht të vendosur mobilje antike të dhomës së
Mobilje kopshtesh të jashtme PE Wicker

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobiljet më të fundit të kopshtit të xunkthit PE Mobilje natyrë bastun prej palme kacavjerrëse Pse mobiljet tona janë më të mirat: Ndërtimi i shkallës së mikpritjes (ndërtuar për t'i bërë ballë përdorimit të lartë të trafikut) Kornizë alumini të...
Mobilje në natyrë të udhëhequr nga darka Set

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kopsht i vendosur, bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje alumini, mobilje në natyrë tavolinë e udhëhequr Shijoni jashtë ose pishinë me grupin e ngrënies 5 copë. E ndërtuar nga thurrja shumë-kafe e gjithë motit, ky grup bashkëkohor përfshin një...
Mobilje Kopshtesh Rattan Shtëpi 6 Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje kopshti bastun prej palme kacavjerrëse shtëpi 6 karrige për banket Set Forever Patio Hampton 7 Piece Patio Wicker Set për darkë me jastekë prej ari Dielli është i përsosur për të marrë ajër të pastër ndërsa shijoni një vakt me miqtë. Vendet...
Mobilje për xunkth të lirë, 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje për xunkth të lirë, 4 copë bastun prej palme
Mobilje në natyrë PE Rattan & Alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Karrige stackable bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje të jashtme
Tabela dhe karriget e jashtme PE Rattan & Alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tavolinë dhe karrige në natyrë PE dhe alumini alumini, mobilje për dhomën e ngrënies Qoftë në një ditë të ftohtë vjeshte, qoftë një mëngjes të ngrohtë të verës, ushqimi thjesht shijon më mirë kur hahet jashtë, veçanërisht kur në Brooklyn 5-copë...
Tavolinë dhe karrige e kohës së lirë të Mobiljeve Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tavolina dhe karrige për kohën e lirë të Mobiljeve Rattan (FP0002) Rregulloni hapësirën tuaj të përsosur në natyrë me këtë grup tavoline xhami. Ky grup do të përmirësojë hapësirën tuaj të bistro, kafe, restorant, hotel apo shtepi në shtëpi. Topi i...
Të gjithë kopshtin e motit grup ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Të gjithë kopshtin e motit grup ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse Për dallim nga disa karrige thurje, këto janë të forta, të guximshme dhe të rehatshme. Pjesët e pasme të harkuara shtojnë një prekje të stilit ndërsa sigurojnë mbështetje prapa....
Kopsht i vendosur dhe sallë pritjeje në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Kopsht Vendosni Përdorim Specifik dhe Paketa të Dosura të Dosura të Dosura Patio 4 copë veçori përmban një stol të papërshkueshëm nga uji, karriget dhe grupi i tavolinave ju ofron një hapësirë ​​të qetë, komode jashtë për të pritur një bisedë, të...

Kinë Set ngrënie Patio katrore furnizuesit

Seti i ngrënies me patio katrorësh alumini janë të mirëseardhura për katër vendndodhje dhe me një bastun prej palme kacavjerrëse të endjes, për ta bërë jetën tuaj të ndryshme dhe të veçantë. Ju mund të zgjidhni madhësi dhe ngjyra të ndryshme për të dekoruar ngrënien dhe kopshtin tuaj.

Cilësia është vitin e kaluar në, vit jashtë për të paktën dy vjet.

Alumini i qëndrueshëm i veshur me pluhur për t'i rezistuar korrozionit vit pas viti

Akomodon deri në nëntë vendndodhje vendi shumë të qetë

Palë me thurrje të punuar me dorë Beaumont Dining Collection, e cila përfshin kolltuqe, qoshe, fytyrën e djathtë dhe fytyrën e majtë.

· Korniza e Aluminit pa ndryshk

· WICKER I DORATSISH ALLM I T ALL GJITHA I VDES

· WICKER rezistent ndaj ultravioletëve UV

· LEHTSISHT P TOR TLE KUJDES KUJDES

· Pëlhurë 100% UJI

· 2 GARANC VITI

Square Patio Dining Set       Square Patio Dining Set


Square Patio Dining SetSquare Patio Dining Set

Rreth nesh:

1. fabrikës tonë është më shumë se 20000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 800 metra katrorë.

3. ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Mirësevini hetimin tuaj për diskutime të mëtejshme.
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim