Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje sofasTavolinë ngrënie e veshur me pluhur mobilje për patio 2020
 • Tavolinë ngrënie e veshur me pluhur mobilje për patio 2020

Tavolinë ngrënie e veshur me pluhur mobilje për patio 2020

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 18 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: P-FP0357

Material: Aluminum+teak

Warranty: 2YEARS

Usage: Patio/home/hotel/garden

Single Sofa Size: 71*85*72.5cm

Three Seat Sofa Size: 198*85*72.5cm

Coffe Table Size: 110*60*36cm

Cushion Fabric: Polyester

Aluminum Thickness: 1.2mm White Powder Coated

Cushion Color: Any Color For Option

Package: Carton Package

Additional Info

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

prodhimtari: 1000000000sets

markë: Shqiponja e artë

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9401719000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Mobilje të jashtme që zgjasin shumë
Mobiljet për oborr spanjol duhet të jenë më shumë sesa stil, duhet t'i rezistojnë elementëve të jashtëm. Grupet e mobiljeve Patio të bëra nga alumini, thurje të gjitha motet, dru tik ose rrëshirë janë të qëndrueshme dhe të lehta për t'u kujdesur. Për një rajon me shi, mobiljet me rrëshirë mbajnë mjaft mirë dhe vijnë në dizajne të shumta për të përputhen me çdo stil. Hekuri i punuar është gjithashtu me mirëmbajtje të ulët dhe mund t'i rezistojë një klime të nxehtë dhe të lagësht.

Zgjatni jetën e mobiljeve tuaja të jashtme të vendosura me mbulesa mobiljesh oborr spanjol. Ose ruajeni copat në një garazh ose derdhni brenda sezonit jashtë për t'i mbrojtur ato nga elementët.

Idetë për Patio Design & frymëzim
Për shkak se kemi kaq shumë mundësi elegant në mobiljet në natyrë, ne bashkojmë disa ide inspektuese dhe argëtuese për oborr spanjol për çdo hapësirë ​​dhe buxhet.


2020 Set më i popullarizuar i divanit për tavolina ngrënie

P-FP0357 Përshkrimi:

1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut

Pëlhurë poliesteri 2.5cm

Pako 3.cartonMobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne kemi linjën tonë automatike të veshjes pluhur. Kemi modele të ndryshme, dizajn unik dhe aftësi delikate të punës. Prodhimet tona eksportuese në të gjithë botën më shumë se 30 vende. Të tilla si Amerika, Evropa, Australia, Lindja e Mesme etj. Ne i ofrojmë secilit klient shërbimin dhe buzëqeshjen më të mirë, vazhdimisht të dëgjojë mendimin e klientit për të përmirësuar menaxhimin e kompanisë, për të siguruar shërbime OEM & ODM afatgjata dhe më të mira për secilin klient.


2020 tavolinë dhe karrige ngrënie me cilësi të lartë tik


Shfaqja e produkteve:

1-2

Details: 1. Rattan Wicker Furniture Sofahot sale dining setRattan Wicker Furniture Sofadinging set products


Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse,

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë në internet për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve


SGS

Hot Sale Mini Sofa

9Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Mobilje sofas

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim