Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje sofas2020 mobiljet më të shitura me patio alumini
 • 2020 mobiljet më të shitura me patio alumini

2020 mobiljet më të shitura me patio alumini

  Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW
  Min. urdhër: 18 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: P-S0326

Material: Fabric, Aluminum+teak

Frame Material: Metal

Style: European

Type: Combination

Usage: Cafe, Bar, Restaurant, Patio/home/hotel/garden

Folded: Unfolded

Color: White

Customized: Customized

Condition: New

Warranty: 2YEARS

Single Sofa Size: 71*85*72.5cm

Three Seat Sofa Size: 198*85*72.5cm

Coffe Table Size: 110*60*36cm

Cushion Fabric: Polyester

Aluminum Thickness: 1.2mm White Powder Coated

Cushion Color: Any Color For Option

Package: Carton Package

Additional Info

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

prodhimtari: 1000000000sets

markë: Shqiponja e artë

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Guangdong

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9401719000

port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

2020 Grupi më i njohur i divanit në natyrë

P-S0326 Përshkrimi:

1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut

Pëlhurë poliesteri 2,15 cm

Pako 3.cartonMobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne kemi linjën tonë automatike të veshjes pluhur. Kemi modele të ndryshme, dizajn unik dhe aftësi delikate të punës. Prodhimet tona eksportuese në të gjithë botën më shumë se 30 vende. Të tilla si Amerika, Evropa, Australia, Lindja e Mesme etj. Ne i ofrojmë secilit klient shërbimin më të mirë dhe buzëqeshje, vazhdimisht të dëgjojë mendimin e klientit për të përmirësuar menaxhimin e kompanisë, për të siguruar shërbime OEM & ODM afatgjata dhe më të mira për secilin klient.


2020 set divan diamanti me cilësi të lartë


Shfaqja e produkteve:

Details:


 1. Rattan Wicker Furniture Sofahot sale dining setRattan Wicker Furniture Sofadinging set products


Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur:

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë në internet për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

kompania e Informacionit

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 400 metra katrorë.

3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Pasqyrë e fabrikës dhe ekipi i shitjeve


SGS

Hot Sale Mini Sofa

9


Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Mobilje sofas

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim