Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje sofasMobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë
 • Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë
 • Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë
 • Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë

Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0009

Material: Rattan

Style: Modern

Kind: Home Office Furniture

Folded: Folded

Type: Combination

Customized: Customized

Disassembly: Undisassembly

Condition: New

Additional Info

paketim: paketim fleksibël flluskë

markë: GE

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë

Shijoni oborrin tuaj me hijeshi gjatë gjithë vitit me grupin tonë të divanit. Ky divan është elegant dhe i qëndrueshëm, falë kornizës së thurur të Gjithë motit Wicker të veshur në endje gri natyrale, të endur mbi një bazë të fortë alumini. Jastëku i shkallës së lartë shton rehati, ndërsa mbulesa rezistente ndaj motit të kanavacës Sunbrella garanton mbrojtje gjatë gjithë vitit. Cilësi e shkëlqyeshme dhe dizajni elegant garanton një përfundim luksoz por me kosto efektive që do të shtojë një element të stilit të lëmuar në hapësirën tuaj në natyrë.

Wicker Furniture


Përshkrimi i produktit

Model No.

S0009

Color

Optional

Material

1.Powder-coated aluminum tube frame

2.UV-resistant PE wicker

3.Water proof fabric cushion

Style

modern

Usage

Garden/ Patio/ Hotel

Specification

1*Armed single sofa:80*75*65

1*One L- armed sofa:130*75*65

1*One R- armed sofa:130*75*65

  1*Armless sofa:120*75*65

 1*Conern sofa:75*75*65

 1*Coffee table:100*60*38

 1*End table:40*40*40

G.W/kgs

86

Volume/m

2.03

Package

Soft bubble  packaging or as your requirement


2. Shërbimi i Prodhimit

Quality Assurance

2-5years

Trade Terms 

FOB/ CIF/ DDU

Customized

By your design and  requirement

After Service

Further service is available

Karakteristikat e produktit

Selling Point

Full-welding and   polishing

Workmanship

100% Weaving by hands

Connotation

Elegance and Nobleness

Orientation

Middle and High-end

4.Për ne

1 (1)

1 (3)

1 (2)

1 (4)

1 (5)

Procesi i prodhimit

2 (3)

2 (1)

2 (2)

2 (4)

6.FAQ

Why do we choose Golden Eagle?

1. Supplier's Trade Assurance .Get Full Protection for Your Orders.

2. Making the sample until you are satisfied with it.
3. Providing production schedule photos to ensure you know every process.
4. Offering professional one-on-one service and replying your E-mail within three hours.
5. Shipment sample for checking before shipment.

How to order?

1.Send Inquiry of the model and qty you want, get latest price.

2.Confirm the order details and then confirm the PI.

3.Arrange the deposit, and then start production.

4.Keep you posted the order status and finish them in four weeks.

Shipment

By Sea or by air for sample

Payment

T/T,30% deposit and the balance clear before shipment, LC,OA is also available.

MOQ

40HQ that you can mix 5 different items.Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Mobilje sofas

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim