Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje sofas

Mobilje sofas (Total 90 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje sofas , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje Patio Alumini , furnizuesit Jastekë për mobilje kopshtesh / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje bashkëkohore në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Komplet kanape klasike evropiane me stil klasik të hapur

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Shijoni një pije në mbrëmje me Bar Rodeo Outdoor Bar, ekskluzive për shqiponjën e Artë. Një litar i pasme me tekstil është mbështetës dhe elastik, ndërsa një jastëk i mbushur me shkumë bën që të ndjehen bukur. Me këmbë të forta, rezistente ndaj...
Kompleti i divaneve për karriget me litar 2019

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Duke ofruar një vështrim ultra të freskët për zonën tuaj të afreskut, kjo karrige e hapur e ndërgjegjshme për hapësirë ​​bën një deklaratë të stilit të madh. Litari i vendosur krijon një vend të fortë, mbështetës, ndërsa korniza e aluminit pa...
2020 mobilje në natyrë të papërshkueshëm nga uji në shtëpi

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

2020 mobilje në natyrë të papërshkueshëm nga uji në shtëpi Material për mundësi Komplet i shtrimit të divanit të tryezës: P-FP0357 Përshkrimi: 1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut Pëlhurë poliesteri 2.5cm Pako 3.carton Mobilje me...
Tavolinë ngrënie e veshur me pluhur mobilje për patio 2020

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Mobilje të jashtme që zgjasin shumë Mobiljet për oborr spanjol duhet të jenë më shumë sesa stil, duhet t'i rezistojnë elementëve të jashtëm. Grupet e mobiljeve Patio të bëra nga alumini, thurje të gjitha motet, dru tik ose rrëshirë janë të...
SGS Testuar Tavolinë ngrënie Mobilje në natyrë

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Mobilje Patio në natyrë për stilin e jetës tuaj Përcaktoni mënyrën se si e kaloni kohën jashtë me mobiljet e duhura për oborr natyrë që e bëjnë oborrin e shtëpisë tuaj një zgjatje të hapësirës suaj të jetesës. Pavarësisht nga ndjenja juaj e stilit,...
2020 mobiljet më të shitura me patio alumini

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

2020 Grupi më i njohur i divanit në natyrë P-S0326 Përshkrimi: 1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut Pëlhurë poliesteri 2,15 cm Pako 3.carton Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000...
2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne...
Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit Selina e palmës është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për...
Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë Selina seksionale është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne...
patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini Havana ndërton materiale të kundërta për një moderne, minimaliste për të marrë mobilje në natyrë. Dallohet nga linja të pastra dhe kthesa të këndshme,...
3 copë moderne duken divan alumini prej palme kacavjerrës

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

3 copë moderne duken divan alumini prej palme kacavjerrës Selia seksionale e krahut të majtë Hayman është një njësi modulare për ulje për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për...
Mobilje prej alumini 4 copë alumini rezistent ndaj rrezeve UV

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Mobilje prej alumini 4 copë alumini rezistent ndaj rrezeve UV Divani i dashurisë, moduli i majtë, është pjesë e gamës së divanit, versioni më i trashë dhe më i rëndë i koleksionit origjinal të GE, Breeze. Itshtë krijuar me qëllim të shtimit të...
Divan 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse dhe të papërshkueshme nga uji

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Divan 4 copë bastun prej palme kacavjerrëse dhe të papërshkueshme nga uji Shtoni një prekje elegante në ansamblin tuaj në natyrë ose në grupin e ulëseve me këtë kolltuk Balmoral të nënvlerësuar. Kjo tërheqje e gjithanshme e karrigeve të krahut dhe...
Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini Një përzierje e relaksuar e teksteve të ngrohta dhe stilit të sofistikuar, karrige krahu Avalon është një karrige me theks të shkëlqyeshëm që ofron ulëse të shtruara me rehati maksimale....
Grup prej alumini 4 copë alumini PE dhe grup divan i papërshkueshëm nga uji

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Grup prej alumini 4 copë alumini PE dhe grup divan i papërshkueshëm nga uji Duke prezantuar koleksionin e parë të rrumbullakosur të endjes GE, karrige krahu që ndjehen organikisht të ngjall një ndjenjë të ditëve të verës së harresuar të kaluara për...
Komplete divan prej alumini 3 copë të njohura dhe unike

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Komplete divan prej alumini 3 copë të njohura dhe unike Argëtimi jashtë është bërë pa mundim me divanin prej 4 vendesh. Ky divan është elegant dhe i qëndrueshëm, në sajë të veshjes së kornizës së thurjes me mot të gjithë-motit në endje gri natyrale,...
Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Mobilje kopsht 5 copë divan të xunkthit në natyrë Shijoni oborrin tuaj me hijeshi gjatë gjithë vitit me grupin tonë të divanit. Ky divan është elegant dhe i qëndrueshëm, falë kornizës së thurur të Gjithë motit Wicker të veshur në endje gri natyrale,...
5 copë Mobilje e vendosur në dyqanet prej xunkthi të vendosur

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

5 copë Mobilje e vendosur në dyqanet prej xunkthi të vendosur Duke prezantuar koleksionin e parë të rrumbullakosur të divanit të rrobave, karriget e krahut me një organik të ndezur ndjenjën e ditëve të verës së dembelit të kaluar duke kaluar në...
Set i xunkthit modern në natyrë alumin alumini

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Set i xunkthit modern në natyrë alumini Sofra e vendosur 1200 është përgjigjja për mirëmbajtjen e ulët për divanin e kohës së lirë al-afresk. Ajo ka një kornizë të fortë, të qëndrueshëm të qëndrueshëm ndaj pluhurit alumini dhe maja është e prodhuar...
Set për xunkth PE alumini

Çmimi i njësisë: USD 453 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
20 Set/Sets USD 453 / Set/Sets

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

Set për xunkth PE alumini description 3*corner: 78x78x66cm 2*armless sofa: 65x78x66cm 1*footrest: 65x65x35cm 8cm back&seat cushion waterproof polyester 5mm transparent tempered
Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

Çmimi i njësisë: USD 453 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
20 Set/Sets USD 453 / Set/Sets

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Përparësitë: 1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-mjedisit, të...

Kinë Mobilje sofas furnizuesit

Mobilje për sofas në natyrë

Mobilje sofas që janë tre vendesh, ju mund të uleni së bashku me miqtë ose familjen tuaj së bashku, ose të shtriheni për një pushim dreke. Mobiljet plotësisht të rehatshme të sofave janë të përsosura për klimat e thata dhe ato bregdetare.

· Dore rezistente me rrëshirë premium UV rezistente

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

· Tabela xhami të shkathëta të gjithanshëm

· Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Mobilje sofas në natyrë me stil të ndryshëm dhe gërshetim dore


sofas furnituresofas rattan furniture

sofas furniture outdoorpatio sofas furniture

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim