Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSling Mobilje Patio

Sling Mobilje Patio (Total 6 Products)

Kategoritë e produkteve të Sling Mobilje Patio , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sling Mobilje Patio , furnizuesit Mobilje prej pëlhure tekstile pëlhure Patio / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje Patio Pattern në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Mobilje Patio në natyrë 7 tavolina dhe karrige

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80 a month

Mobilje Patio në natyrë 7 tavolina dhe karrige Mobilje për Patio në natyrë Alumini i Ri 7 Tabela për ngrënie drejtkëndëshe për copë dhe karriget e rrobave të vendosura. Kërkimi juaj ka mbaruar, ky grup modern i ngrënies në natyrë është elegant,...
Mobilje në plazh Karrige në plazh me rrota

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80 a month

Mobilje në plazh Karrige në plazh me rrota Karrige në plazhin e mobiljeve në natyrë me rrota ofron rehatinë e rehatshme në natyrë. Shtrihuni në sediljen luksoze të këtij sallë pritjeje karrige të palosshme dhe rregulloni pjerrësinë e mbështetëses...
Kornizë alumini

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80 a month

Kornizë alumini Seti i këndshëm për ngrënie në natyrë të kornizës së aluminit është një ansambël i jashtëzakonshëm për këdo që pëlqen të argëtojë jashtë. Tableta katrore e përmasave të bujarisë është bërë tërësisht prej alumini të tunduar dhe...
Karrige plazhi me pllaka alumini alumini

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80 a month

Karrige plazhi me pllaka alumini alumini Lounger Kryetari i dhomës së aluminit Patio Beach me një jastëk kokë gri nuk kërkon montim dhe palosje për ruajtje dhe transportueshmëri të lehtë. Lounger Kryetari i dhomës Sling Patio Beach përmban një...
tavolinë dhe mobilje karrige në natyrë

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

Mobilje për tavolinë dhe karrige në natyrë Mobiljet në natyrë kryesisht përfshijnë mobilje publike në natyrë publike, mobilje të kohës së lirë në natyrë, mobilje tregtare në natyrë, mobilje portative në natyrë dhe katër kategori të tjera të...
Mobilje të vendosura për darkë në modë

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80 a month

Mobilje për Dining Outdoor Mobilje Mobiljet në natyrë në tregjet e brendshme dhe ndërkombëtare gjithnjë e më popullore, moda e saj, mbrojtja e mjedisit, rehatia dhe shumë avantazhe të tjera kanë qenë të gjitha llojet e hoteleve me yje, vendpushimet,...

Kinë Sling Mobilje Patio furnizuesit

Koleksioni i gjilpërave

Koleksioni i rrëshqitjes kombinon linja të pastra bashkëkohore me funksionalitetin e materialeve pa merak. Konstruktuar duke përdorur shtrëngues / lartësi prej druri plastike, karrige hobe me korniza druri të ricikluar dhe dendësi të lartë gri   tapiceri hobe. Thjeshtësia e shoqëruar me dizajnet moderne së bashku me muraturën dhe bashkimin e tenonit e vendosën atë në krye të kategorisë së hobeve në natyrë.

Pasqyrë e shpejtë

• Kornizë alumini me provë të ndryshkur

• Pallto pluhur Gloss përfundojë e bardhë

• Pëlhurë tekstileni me densitet të lartë në natyrë

• Ricikloni kapakët plastikë të krahut të drurit

• Kornizë 3 vjeçare dhe garanci përfundimi

• garanci pëlhure 2 vjeçare


SETE DINING 5PCS

Sling Patio Furniture


Set 3PCS BAR

Sling Patio Furniture

HYRJE KAISE e adhurueshme

Sling Patio Furniture

na tregoni se si mund t'u shërbejmë më mirë nevojave tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për cadra oborr spanjol , aksesorë për oborr spanjol , jastekë mobiljesh oborr spanjol , ju mirëpresim të na kontaktoni.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim