Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhiKarrige beqareMobilje në natyrë Chaise Lounge
 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge
 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge
 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge
 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge
 • Mobilje në natyrë Chaise Lounge

Mobilje në natyrë Chaise Lounge

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 26 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GP0006

Material: Rattan / Wicker, UV-resistant PE Rattan

Style: European

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Type: Patio\Garden\Cottage\Courtyard\Beach

Rattan Type: PE Rattan/wicker

Color: Customers Requirements

Certificate: SGS

Frame: 1.2mm Alumium

Main Market: Europe&Middle East&North America

Function: Outdoor Furniture/Garden Furniture

Product Name: Outdoor Furniture Chaise Lounge

Additional Info

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Mobilje në natyrë Chaise Lounge

Karrige rregulluese e dhomës së rregullt të karrigeve për anën e pishinës ose oborr spanjol - Përsosur për të shijuar jetesën në natyrë nën diell. Rattan është i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj të gjithë motit, mbulesa e pëlhurës rezistente ndaj ujit është e mbushur me shkumë memorie të gjatë për një rehati shtesë. Pëlhura është gjithashtu e zbehtë rezistente. Lehtë dhe e lehtë për t'u lëvizur, pjesa e prapme e rregullueshme mund të qëndrojë e sheshtë ose të jetë në pozicionin lart-djathtas sipas dëshirës.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Karrige Beach / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje kopshtesh alumini / Mobilje kopsht kompensatë / Salloni Mobilje Patio / Swing Outdoor Set / Patio Umbrella / Kutia e Stokimit të Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Metal Patio Furniturewicker outdoor furniture

përshkrim i produktit

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse: Tub alumini 1.20 mm me veshje pluhur, saldim të plotë. Më e qëndrueshme dhe e fortë.

Rattan: PE Rattan me miratimin e SGS, mbrojtjen e mjedisit dhe riciklimin e tij.

Jastëk: pëlhurë e papërshkueshme nga uji, opsionale me ngjyra

Garancia: 2 vjet. Mund të sigurohet 3 vjet dhe 5 vjet garanci.

certifikatë

Certifikata e miratimit të SGS bastun prej palme kacavjerrëse dhe shkumë PE.

Outdoor Garden Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Krahasimi i cilësisë me materiale dhe mjeshtëri të ndryshme

Rattan Furniture Color

Cushion Color Rattan Furniture

Rattan Furniture Quality

Ndërrimi dhe transportimi i Pac

Paketimi i mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse: me pako fleksibël të dyfishtë fleksibël ose pako kartoni siç kërkonit.

Transporti: Me det, ose me ajër për shembull.

Patio Sun Lounger

Shërbimet tona

Kërkimi juaj do të përgjigjet brenda 24 orësh.

OEM dhe personalizimi është i mirëseardhur. Ju lutemi ofroni më shumë në lidhje me informacionin e kërkesës tuaj për shërbimin tonë të shitjes.

Shërbim profesional i shitjes për të vazhduar më tej prodhimin, ngarkimin dhe transportimin e porosisë tuaj dhe shërbimin pas shitjes Rattan Wicker Sun Lounger

FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.

Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.

shippment

Nga deti ose nga ajri për shembull


pagesë

T / T, depozitë 30% dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.


moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.


garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.

Kategoritë e Produktit : Karrige plazhi > Karrige beqare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim