Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhiKarrige beqare2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit
 • 2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit
 • 2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit
 • 2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit
 • 2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit
 • 2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit

2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 50 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0156

Material: Rattan / Wicker

Style: European

Usage: Outdoor, Patio\Garden\Cottage\Courtyard\Beach

Folded: Folded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Application: Patio\garden\outdoor

Cushion: 8 Cm

Warranty: 3-5years

Feature: Water Proof

Color: Optional

Rattan Material: UV-resistant PE Rattan

Frame Thickness: 1.2-2.0mm Aluminum

Frame Warranty: 5 Years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 3000Sets per month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60*40HQ /each month

certifikatë: EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

2017 Mobilje në natyrë Pishina me Dizajn të fundit

Bëni një deklaratë të sofistikuar në hapësirën tuaj të jetesës me sallon plazhi. Me rrënjë në modelin tradicional dhe paraqet një kthesë kalimtare, kjo karrige tregon tapiceri prej pelushi dhe një vend ekstra të thellë që lejon relaksim maksimal. Pjesë e përsosur e theksit për dhomën tuaj të ndenjes ose dhomën e gjumit, kjo karrige krenohet me detaje klasike të thonjve që shtojnë dhunti elegante.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Karrige Beach / Rattan Chaise Lounger / Outdoor Rattan Chaise Lounger / Swimming Pool Outdoor Mobilje e cila mund të plotësojë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

Rattan Chaise LoungerRattan Chaise Lounger

Numri i modelit : FP0156

Materiali : tub alumini i veshur me pluhur, xunkth rrëshirë rrëshirë

Ngjyra e xunkthit Rattan: Opsionale (Qymyr druri, kafe e errët, çokollatë, krem. Bezhë)

Karakteristika e produkteve:

1. Produkt jeshil, rezistent ndaj UV, i papërshkueshëm nga uji dhe me ngjyra.

2. Teknikë e shkëlqyer e bërjes së duarve me modelin e modës.

3. E përkryer për ngrënie rastësore dhe argëtuese brenda apo jashtë

4. Cilësi e lartë me çmim konkurrues dhe shpërndarje në kohë

5. Pastrim i lehtë, xhami i temperuar i reziston motit të ashpër

Procedura e prodhimit profesional

Modern Design Lounge

Modern Design Lounge3Modern Design Lounge

Këshilla për mobiljet PE bastun prej palme kacavjerrëse duke përdorur :

1. Përdorni fshesën me korrent për të hequr pluhurin.

2. Lani me sapun dhe ujë të butë, pastaj thaheni.

3. Lyeni me furçë najloni për të hequr ushqimin e thatë ose baltën etj.

4. Një hollues i bojës mund të përdoret për të hequr njollat ​​më të ashpra.

Për derdhjet e mëdha të lëngshme, hiqni të gjitha tapiceri, vendosni mobiliet dhe vendoseni jashtë ose në një dhomë tharëse për t'u tharë. Ju lutemi vini re se është e rëndësishme që mobiljet të thahen dhe të mos mbesin të lagura ose të lagështa për çdo gjatësi kohe.

Shërbimi pas shitjes

"Ne përqafojmë një filozofi udhëzuese për të siguruar një përvojë miqësore, edukative dhe të sigurt për këdo që blen mobilje në natyrë.

Cilësia është përparësia jonë kryesore, ne e kuptojmë nevojën absolute për të siguruar shtëpinë tuaj me një mjedis të sigurt, dhe ju garantojmë të gjitha mobiljet që shesim.

Qasja jonë për çmimet është t'ju ofrojmë çmimet më të ulëta që mundemi dhe të ofrojmë një vlerë të jashtëzakonshme.

Ne ofrojmë një staf të ditur dhe me përvojë dhe një faqe të thjeshtë të internetit për t'ju frymëzuar dhe lehtësuar mobilimin e shtëpisë tuaj - nga zgjedhja deri tek dorëzimi.

Ne përpiqemi të ndërtojmë marrëdhënie afatgjata bazuar në besim dhe besim. Ne qëndrojmë prapa cilësisë së produkteve tona dhe do t'i bëjmë gjërat në rregull nëse nuk jeni plotësisht të kënaqur.

Zgjidhni kompaninë më të lirë të transportit më të sigurt dhe ndiqni porosinë deri në marrjen "

FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.

Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.

ngarkesë

Nga deti ose nga ajri për shembull

pagesë

T / T, 30% depozitë dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.

moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.

garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.

Kategoritë e Produktit : Karrige plazhi > Karrige beqare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim