Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhiKarrige beqareDizajni i Ri & Leisure në natyrë në natyrë Rattan rri kot
 • Dizajni i Ri & Leisure në natyrë në natyrë Rattan rri kot
 • Dizajni i Ri & Leisure në natyrë në natyrë Rattan rri kot
 • Dizajni i Ri & Leisure në natyrë në natyrë Rattan rri kot

Dizajni i Ri & Leisure në natyrë në natyrë Rattan rri kot

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 26 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: L0107LB

Material: Rattan / Wicker, UV-resistant PE Rattan

Style: European

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Product Name: New &Leisure Design Rattan Sun Lounge

Type: Patio\Garden\Cottage\Courtyard\Beach

Rattan Type: PE Rattan/wicker

Color: Customers Requirements

Certificate: SGS

Frame: 1.2mm Alumium

Main Market: Europe&Middle East&North America

Function: Outdoor Furniture/Garden Furniture

Additional Info

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Dizajni i Ri & Leisure Dritë e diellit Rattan .

Shtë një sallë pritjeje klasike, e thjeshtë, e vetme dielli që i përshtatet çdo stili dhe dekor. Nëse kërkoni një sallë pritjeje dielli të përsosur, duhet të zgjidhni këtë. Shtë një produkt me cilësi të lartë dhe të përfunduar bukur . thurrja e butë është rezistente ndaj motit dhe është punuar dhe përpiluar me kujdes dhe përpikmëri për të formuar kthesa të mrekullueshme, të cilat jo vetëm që duken të shkëlqyera, por edhe mbështjellëse në dukje në trupin tuaj, duke krijuar një arratisje luksoze për paqe dhe qetësi. Karrige është absolutisht ideale për banjën e diellit .

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në White Rattan Mobilje Restorante në natyrë Mobilje / Alumini bastun prej palme kacavjerrëse Mobilje Patio / Rrathë alumini PE / Mobilje në natyrë / Tub alumini Mobilje për restorant në natyrë / Kopsht në natyrë Royal Garden Patio Mobilje / Mobilje Kopshti alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Sallon Mobilje për Patio / Set për Swing në natyrë / ombrellë Patio / Kuti për Magazinimin e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mobilje për mobilje në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Outdoor Sun Lounge

përshkrim i produktit

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse: Tub alumini 1.20 mm me veshje pluhur, saldim të plotë. Më e qëndrueshme dhe e fortë.

Rattan: PE Rattan me miratimin e SGS, mbrojtjen e mjedisit dhe riciklimin e tij.

Jastëk: pëlhurë e papërshkueshme nga uji, opsionale me ngjyra

Garancia: 2 vjet. Mund të sigurohet 3 vjet dhe 5 vjet garanci.

certifikatë

Certifikata e miratimit të SGS bastun prej palme kacavjerrëse dhe shkumë PE.

Outdoor Garden Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Garden Rattan Sun Lounge

Krahasimi i cilësisë me materiale dhe mjeshtëri të ndryshme

Rattan Furniture Color

Cushion Color Rattan Furniture

Rattan Furniture Quality

Ndërrimi dhe transportimi i Pac

Paketimi i mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse: me pako fleksibël të dyfishtë fleksibël ose pako kartoni siç kërkonit.

Transporti: Me det, ose me ajër për shembull.

Patio Sun Lounger

Shërbimet tona

Kërkimi juaj do të përgjigjet brenda 24 orësh.

OEM dhe personalizimi është i mirëseardhur. Ju lutemi ofroni më shumë në lidhje me informacionin e kërkesës tuaj për shërbimin tonë të shitjes.

Shërbim profesional i shitjes për të vazhduar më tej prodhimin, ngarkimin dhe transportimin e porosisë tuaj dhe shërbimin pas shitjes Rattan Wicker Sun Lounger

FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.

Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.

shippment

Nga deti ose nga ajri për shembull


pagesë

T / T, depozitë 30% dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.


moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.


garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.

Kategoritë e Produktit : Karrige plazhi > Karrige beqare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim