Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhiKarrige beqareKarriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit
 • Karriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit
 • Karriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit
 • Karriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit
 • Karriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit
 • Karriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit

Karriget e plazhit Mobilje jashtë / shtrati Dielli i Plazhit

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 28 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: L0023

Material: Rattan / Wicker

Style: European

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Non-Customized

Condition: New

Product Name: Beach Chairs Outside Furniture/Beach Sun Bed

Type: Patio\Garden\Cottage\Courtyard\Beach

Rattan Type: PE Rattan/wicker

Color: Customers Requirements

Certificate: SGS

Additional Info

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 3500 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Karriget e plazhit Jashtë Mobiljeve Beach Shtrati Diell

Stili bashkëkohor. Dizajn i bukur dhe unik evropian. Pajisur me një kornizë alumini pa ndryshk. Të gjithë rezistent ndaj motit. Mbrojtja e dritës UV zbehet. Katër pozicioni i myftiut për zona të ndryshme të rehatisë. Prodhuar nga rrëshirë thurje premium në natyrë.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe të specializuar në Outdoor Sofa Mobilje / Patio Dining Set / Bistro karrige dhe tavolinë / Beach Chair / shportarie kanape / Bar tryezë dhe stol / alumini Kopshti Mobilje / kompensatë Garden Furniture / Sling Patio Furniture / Outdoor Swing Set / Patio Umbrella / Garden Storage Box / bastun prej palme kacavjerrëse Flower Pot / Mbulon Outdoor Furniture cilat mund të plotësoni nevojat tuaja ndihmuese.

Ne jemi duke kërkuar sinqerisht përpara për të ndërtuar gjatë dhe marrëdhënie të qëndrueshme të biznesit me të konsumatorëve në shtëpi dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Outdoor Furniture Sun Lounger Bed

përshkrim i produktit

Rattan madhësi lounge: 200 * 76 * 53 cm

Bastun prej palme kacavjerrëse mobilje Frame: 1.20mm tub alumini me shtresë pluhur, saldim të plotë. Më e qëndrueshme dhe e fortë.

Bastun prej palme kacavjerrëse: PE bastun prej palme kacavjerrëse me miratimin SGS, mbrojtjen e mjedisit dhe riciklimi.

Jastëk: pëlhurë e papërshkueshme nga uji, opsionale me ngjyra

Garancia: 2 vjet. 3 vjet dhe 5 vjet garanci mund të sigurohet.

Ndërrimi dhe transportimi i Pac

Paketimin bastun prej palme kacavjerrëse mobilje: nga të dyfishtë paketë flexiable flluskë apo paketë kuti kartoni si ju kërkohet.

Transporti: Me det, ose me ajër për shembull.

Patio Sun Lounger

Shërbimet tona

Kërkimi juaj do të përgjigjet brenda 24 orësh.

OEM dhe personalizimi është i mirëseardhur. Ju lutemi të sigurojë më shumë në lidhje me informacionin tuaj kërkesa për shërbimin tonë të shitjes.

Shitjes profesional të shërbimit për të mbajtur pas deri prodhimit porosinë tuaj, ngarkimin dhe anijeve dhe pas shitjes shërbimi Rattan Wicker Sun Lounger

FAQ

Pse zgjedhim Shqiponjën e Artë?

Ne jemi prodhuesi më profesional i mobiljeve në natyrë në Kinë

Ne jemi në mobilje në natyrë më shumë se 6 vjet

Ne kemi një ekip profesional shitjesh për t'ju ofruar shërbimin më të mirë

Ne kemi ekipin e projektuesve për të hartuar mobilje të reja / muaj.

Si të porosisni?

1.Shtoni Hetimin e modelit dhe sasisë që dëshironi, merrni çmimin më të fundit.

2. Konfirmoni detajet e rendit dhe konfirmoni PI.

3. Rregulloni depozitën, dhe më pas filloni prodhimin

4.Ke ju e postuat statusin e porositjes dhe përfundojini ato në katër javë.

ngarkesë

Nga deti ose nga ajri për shembull

pagesë

T / T, depozitë 30% dhe bilanci i qartë përpara dërgesës, LC, OA është gjithashtu në dispozicion.

moq

40HQ që mund të përzieni 5 artikuj të ndryshëm.

garanci

3-5 vjet garanci filloni nga ju të merrni mobilje.

Kategoritë e Produktit : Karrige plazhi > Karrige beqare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim