Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKarrige plazhiKarrige beqare

Karrige beqare (Total 66 Products)

Kategoritë e produkteve të Karrige beqare , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Karrige beqare , furnizuesit Mobilje për Lounge në natyrë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje për karrige me gjethe R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Dyshe e re Rastesishme e Living Rastisja e krehur e krehur CP1058

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Dyshe e re Rastesishme e Living Rastisja e krehur e krehur CP1058 Këto salla të mrekullueshme pishine në natyrë vijnë me 3 pjesë të ndryshme. Shtë shumë funksionale dhe mund të organizohet mënyra të ndryshme për të përmbushur nevojat tuaja! Shikoni...
Mobilje në natyrë Karrige pllaka thurrje me rrota

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Mobilje në natyrë Karrige pllaka thurrje me rrota Shijoni një pasdite relaksimi me diell në sallë pritjeje më të famshme të kantierëve në natyrë, duke shfaqur një dizajn të hijshëm që plotëson çdo oborr spanjol modern ose ballkon. Krijuar nga hobe...
Jeta e lirë e mobiljeve në kopshtin e kopshtit Rattan

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Jeta e lirë e mobiljeve në kopshtin e kopshtit Rattan Kjo karrige karrige kau-rezistente ndaj motit dhe ka një kënd të rregullueshëm në këmbë dhe këmbët e palosshme për grumbullimin e lehtë. Ngjyrat e saj natyrale të kombinuara me stilin e saj...
Pishina e Bardhë PE Rattan në natyrë nga dielli

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Pishina e Bardhë PE Rattan në natyrë nga dielli Shtë e përkryer për kur të keni mysafirë mbi ose për t'u çlodhur në kopsht në diellin e verës vetë. Një mekanizëm e bën përshkimin e lehtë me tërheqjen e thjeshtë të një levë. Dhe është e...
Raundi i rrumbullakët i Pishinës me cilësi të lartë Round Sun Lounger

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Raundi i rrumbullakët i Pishinës me cilësi të lartë Round Sun Lounger Ky grup divan dielli vjen në skemën e bardhë të ngjyrave vanilje. Additionshtë shtesë moderne dhe bashkëkohore për çdo lloj kopshti, oborr spanjol apo konservatori. Ky grup është...
Dizajni i Ri & Leisure në natyrë në natyrë Rattan rri kot

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Dizajni i Ri & Leisure Dritë e diellit Rattan . Shtë një sallë pritjeje klasike, e thjeshtë, e vetme dielli që i përshtatet çdo stili dhe dekor. Nëse kërkoni një sallë pritjeje dielli të përsosur, duhet të zgjidhni këtë. Shtë një produkt me...
Dizajn special Wicker i lirë në natyrë Wicker Sunbed

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 60*40HQ /each month

Dizajn special Wicker i lirë në natyrë Wicker Sunbed Dizajni special i Punëve të Brendshme të Lehta Wicker Sunbed është ndërtuar nga thurjet më të shkëlqyera të rrëshirës rezistente ndaj motit, mbi një kornizë alumini të veshur me pluhur provë...
Lounger Sun në natyrë me kornizë alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Lounger Sun në natyrë me kornizë alumini Ky Lounger Diell jashtëzakonisht i bukur Bashkëkohor është bërë nga të gjithë kornizën e aluminit me trashësi të paktën 1.2 mm dhe miratimin e SGS PE bastun prej palme kacavjerrëse, e karakterizuar nga një...
Sete Lounge Mobilje për Wicker Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabela plastike 4 persona për tryezë dhe karrige për karrige Ky grup unik i dineteve siguron një pamje tradicionale që përfshin tavolinën e kuzhinës dhe karriget e dineteve që janë të drejta në shtëpinë tuaj qoftë në një kuzhinë të re operative apo...
Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje alumini bastun prej palme kacavjerrëse të vendosur në dyshe Një dizajn klasik është azhurnuar për një shtëpi moderne me këtë thurrje prej tre pjesësh Rattan oborr set. Mënyra e përsosur për të bashkuar stilin me rehati, ky model i xunkthit...
Karrige në plazh të hapur UV-provë me rrota

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige plazhi e hapur UV me rrota
Karrige e lirë Rattan Patio Beach me tub alumini

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige e lirë Rattan Patio Beach me tub alumini I ulët në tokë, i përsosur për t'u çlodhur pranë pishinës ndërsa zhyt duart dhe këmbët në ujin e ftohtë. Sallë pritjeje të rehatshme me mbrapa të rregullueshëm. Këmbët palosin banesë për...
Shkumë brenda dhomës së diellit në plazh në natyrë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Shkumë brenda dhomës së diellit në plazh në natyrë E konceptuar për të ofruar rehati maksimale, dielli do të bëjë hapësirën tuaj në natyrë një vend ideal për t'u çlodhur. Relaksimi është i garantuar me një mbulesë të bërë nga pëlhura Sunbrella...
Karrige me rrobe të palosshme të aluminit të kopshtit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige me rrobe të palosshme të aluminit të kopshtit Rri kot pranë pishinës në karrigen e palosshme. Sistemi i mbështjelljes së karrigeve të hobe vendoset në një pozicion pothuajse horizontal, duke e bërë atë të përsosur për sy gjumë të shpejtë...
Hand Weaving UV-rezistente PE Rattan Lounge Outdoor

markë: GE

paketim: Pako flluskë dyfishe ose pako kartoni sipas kërkesës tuaj

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Hand Weaving UV-rezistente PE Rattan Lounge Outdoor Relaksohuni në stil në kopshtin tuaj ose në oborrin e shtëpisë tuaj me këtë sallë pritjeje elegante dhe të sofistikuar të diellit Miami në çokollatë dhe krem. E përkryer për përdorim në natyrë...
Karrige plazhi alumini të veshur me pluhur speciale

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Karrige plazhi alumini të veshur me pluhur speciale Karrige sallë pritjeje dhe grupi osman ishte krijuar për të shërbyer si një mënyrë e pakujdesshme dhe e mbushur me rehati për të kaluar kohën e lirë. Sipër pijeve tuaja të dëshiruara dhe filloni...
Karrige moderne për divan / pishinë

markë: GE

paketim: Dyfishtë paketë flixable flluskë apo pako kartoni si për ju kërkohet

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Karrige moderne për divan / pishinë Ky grup dielli i dhomës së diellit është ideal për ata që kërkojnë të shtojnë rehati për muajt e verës në kopshtin tuaj. Moderne, me stil dhe e dizajnuar bukur ne shtepi, ky komplet çokollate dhe krem ​​shton nje...
Karrige moderne e plazhit të kopshtit

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige moderne e plazhit të
Karrige në plazh në natyrë alumini

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige në plazh në natyrë alumini Kjo pjesë e punës është ndërtuar nga një kornizë alumini që alumini e mban atë nga gërryerja për vite me rradhë. Dizajni unik i shamisë është kurbë më e butë, por e rregullueshme, e butë për të siguruar mbështetje...
Karrige në plazh Sun Lounger në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketim dyfish i flluskave për mobilje, sipas kërkesës së klientit

Aftësia e Furnizimit: 3000 Set/Sets / Month

Karrige në plazh Sun Lounger në natyrë Ky është një lounger dielli shumë klasik modern, bastun prej palme kacavjerrëse është një lloj i endur i mrekullueshëm. Dizajni i tërë është më elegant dhe i rehatshëm. Ngjyra e saj natyrore dhe ekzotizmi...
Dizajn modern Single në natyrë Wicker diamant në shtrat

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 60*40HQ /each month

Dizajn special Wicker i lirë në natyrë Wicker Sunbed Korniza e lehtë e aluminit reziston ndaj dëmtimit të lagështisë, kërkon kujdes minimale, dhe është ideal për përdorim në natyrë pasi nuk do të ndryshojë. Nuk ka fund të ngurta thurrje.Krijuar dhe...

Kinë Karrige beqare furnizuesit

Karrige beqare me plazhe

me gërshetim të shkëlqyeshëm rezistent ndaj rrezet UV dhe kornizës alu, poliestër i papërshkueshëm nga uji ose pëlhura olefin, karrige e vetme plazhi është zgjidhja më e mirë për hotelin ose pishinën tuaj. Me një çadër dhe një kafe ose çaj, mund të pushoni në rërë. ziej diellin me mikun dhe familjen tënde.

Thurje me rrëshirë të lartë premium rezistent ndaj rrezatimit UV

Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj pluhurit

Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

Tabela xhami të shkathët të gjithanshëm

Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Karrige beqare beqare me stil te ndryshem dhe gërshetim dore

L0087 single beach chairL0107 single beach chair furniture

L0112 single beach chair outdoorL0036 (2) single beach chair garden

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim