Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSet i rrumbullakët për PatioMobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: FP0003

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Mobiljet bastun prej palme kacavjerrëse vendosin karriget e xunkthit të kopshtit KD

Ky grup përfshin katër karrige ngrënie me ulëse të bardha dhe një tavolinë ngrënie të rrumbullakët lartësi në një përfundim të njollosur Rich Cappuccino me raft më të ulët dhe hapësirë ​​për ruajtjen e kabineteve. E ndërtuar nga alumini dhe kompozicioni i xunkthit kjo përbërje e lehtë për tu mbledhur është një vlerë e shkëlqyeshme me stil të jashtëzakonshëm! Tavolina e ngrënies ovale përmban një përfundim të bukur me një apel vend në dhomën tuaj të ngrënies ose kuzhinë. Me gjethe, ajo mund të sigurojë hapësirë ​​të bollshme deri në 8 persona për familjen dhe mysafirët. Tabela mbështetet nga këmbët e dyfishta për këmbësorë të cilët kanë levë rregullues të përshtatshëm për të siguruar stabilitet në çdo sipërfaqe të pabarabartë të dyshemesë.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Garden Wicker Flower Flower / PE Rattan Alumini Lounger / Pe Rattan Bistro Set / PE Rattan Storage Box / Wicker Daybed / Patio Dining Set / PE Rattan Dining Set / PE Wicker Dining Set / Garden Square Dining Set cili mund të plotësojë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Aluminum round patio dining set

Më shumë produkte të lidhura

Patio Wicker Bar Table


product catalogue

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Patio Wicker Bar Stool

Rattan Furniture


Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Set për ngrënie Patio > Set i rrumbullakët për Patio

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta