Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSet i rrumbullakët për Patio

Set i rrumbullakët për Patio (Total 27 Products)

Kategoritë e produkteve të Set i rrumbullakët për Patio , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set i rrumbullakët për Patio , furnizuesit Set për ngrënie në Raundin e Rattan / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set i ngrënies së rrumbullakët të rrumbullakët R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
karrige popullore bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje në natyrë tavolinë

Çmimi i njësisë: USD 250 - 349 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
38 Set/Sets USD 250 / Set/Sets
10 Set/Sets USD 349 / Set/Sets

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

karrige popullore bastun prej palme kacavjerrëse dhe mobilje në natyrë tavolinë Një model klasik që ngjall në jug të Francës interpretohet në thurje të punuar me dorë, të shumëllojshëm dhe të gjitha motet. Krijuar nga punëtori ynë me përvojë,...
Tabela e ngrënies e aluminit të kopshtit me 6 karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje me shumicë Patio Wicker Set për darkë të kohës së lirë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i ngrënies për xunktha të aluminit me furçë në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tavolina e rrumbullakët dhe grupe karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Paketë elegante Cafe PE Wicker Set për ngrënie të papërshkueshëm nga uji

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set për darkë në natyrë xhami të rrumbullakët në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e ngrënies me thurje në natyrë dhe Set për Karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse Karriget e xunkthit KD

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e rrumbullakët e ngrënies me majën e mermerit të Rritur

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

HOT Mobilje popullore për ngrënie të grupit të palmës

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje për xunktha të grupeve të kohës së lirë bashkëkohore Massa

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Sete ngrënieje Mobilje Rattan në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela dhe karriget e xunkthit të Përdorimit të Përgjithshëm

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Përdorimi i përgjithshëm vendos tavolinë dhe karrige thurrje Ky grup ngrënieje me thurje është shtimi ideal në hapësirën tuaj për oborr spanjol. Karakteristika shtrojë për katër me thurje me cilësi të lartë në të gjithë setin. E përkryer për darkën...
Shesë e nxehtë për shitje PE Rattan Garden Dining

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e rrumbullakët rezistente në natyrë dhe grupi i karrigeve

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i ngrënies së tavolinave të rrumbullakëta dhe karriget në natyrë rezistente ndaj motit (FP0093) Argëtimi në natyrë është elegant dhe i lehtë me tryezën tonë për piedestal të Dining. Pedshtë piedestali elegant i rrumbullakët krijon një pikë...
Tabela dhe karriget e ngrënies së lirë të Rattan në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela dhe karriget e ngrënies së lirë të egër të Eagle Golden Eagle Set Louis Dining Set 7-copë Outdoor Wicker Dining është një tryezë me stil ngrënie, e bërë prej xunkthi PE të qëndrueshëm të gjithë-motit. Ai ulet me lehtësi në gjashtë, por prapë...
Tavolinë për ngrënie dhe Mobilje për Karrige Patio Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje Patio bastun prej palme kacavjerrëse tavolinë ngrënieje dhe mobilje karrige Argëtimi në natyrë është elegant dhe i lehtë me Tabelën tonë të Cest Cod Dining Piedestal. Pedshtë piedestali elegant i rrumbullakët krijon një pikë fokale dramatike...
Tavolinë e rrumbullakëtë Mobilje për Banjë në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje moderne për gërshetim në natyrë - Set kopsht Patt bastun prej palme
Hot Shitet Set ngrënie Popular Rattan / Rattan rri kot

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Nxehtë shitur grup popullor ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse / bastun prej palme kazani Fiksi është një ngjyrë e pasur me fasule kafeje e cila trajtohet për t’i rezistuar venitjes, me një dizajn të sheshtë, të endur që i jep këtij seti pamjen...
Mobilje tryeze xunkthi në natyrë PE Rattan Garden

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Mobilje tavolinë xunkth kopsht PE bastun prej palme kacavjerrëse Për ruajtje dhe pastrim të lehtë të këtyre qëllimeve, këto karrige mblidhen deri në karrige të larta. Ky grup është dizajnuar për përdorimin e të gjitha motit duke e bërë atë një...

Kinë Set i rrumbullakët për Patio furnizuesit

Paketa e rrumbullakët për Patio është shumë e leverdishme për mikpritësin e ftuar në shtëpinë tuaj ose ahengun e madh në kopsht. Ne ofrojmë përmasa bujare për ngrënie patio ultra të rehatshme. Mbështetjet e karrigeve dhe tavolinat e ngrënies butësisht të lakuara janë punuar nga fijet e rrëshira të polietilenit të bardhë (HDPE). Kornizat e forta të aluminit të veshura me pluhur fshihen nga pamja. Tavolinat e darkës janë në majë të xhamit të zbutur.

· Korniza e Aluminit pa ndryshk

· WICKER I DORATSISH ALLM I T ALL GJITHA I VDES

· WICKER rezistent ndaj ultravioletëve UV

· LEHTSISHT P TOR TLE KUJDES KUJDES

· Pëlhurë 100% UJI

· 2 GARANC VITI

Seti i ngrënies Patio i rrumbullakët ka shumë mundësi dhe madhësi, Ju mund të zgjidhni madhësi dhe ngjyra të ndryshme për të dekoruar ngrënien dhe kopshtin tuaj.

-polietileni bastun prej palme kacavjerrëse: është jo toksik dhe i sigurt për mjedisin. Shtë gjithashtu antimikrobik, një cilësi që ndalon rritjen e kërpudhave dhe mykut. Lythi nuk do të copëtohet ose do të kalbet në temperatura ekstreme (-94 ° F në 176 ° F), duke e bërë mobiljet tona një zgjedhje e shkëlqyeshme për pothuajse çdo klimë.

Round Patio Dining SetRound Patio Dining Set


Rreth nesh:

1. fabrikës tonë është më shumë se 20000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 800 metra katrorë.

3. ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Mirë se vini pyetjen tuaj të mëtejshme për diskutim të mëtejshëm, gjithashtu të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë për të biseduar ballë për ballë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim