Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie PatioSet ngrënie për drejtkëndësh Patio

Set ngrënie për drejtkëndësh Patio (Total 48 Products)

Kategoritë e produkteve të Set ngrënie për drejtkëndësh Patio , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set ngrënie për drejtkëndësh Patio , furnizuesit Sete ngrënieje për Drejtkëndësh Rattan / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sete ngrënieje drejtkëndëshi prej xunkthi R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Koha e lirë 5 copë artizanale divan i vendosur në natyrë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Koha e lirë 5 copë artizanale divan i vendosur në natyrë Shijoni oborrin tuaj me hijeshi gjatë gjithë vitit me grupin tonë të divanit të palmës. Ky komplet i divanit është elegant dhe i qëndrueshëm, falë kornizës së thurur të Gjithë motit Wicker të...
Mobilje tavoline dhe tavoline mobiljesh për patio

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Mobilje tavoline dhe tavoline mobiljesh për patio Seti i Dining është i lehtë dhe i ajrosur dhe i përputhshëm me kaq shumë ambiente dhe në shumë ambiente të ndryshme. Krijuar me vend me rrjetë dhe kornizë të fortë dhe rezistente ndaj pluhurit të...
Tabela ngrënieje drejtkëndëshe në natyrë me karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Sete për ngrënie në natyrë prej pambuku 9-copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Vende ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse mobilje kopsht OEM në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Vende ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse mobilje kopsht OEM në natyrë Ndërtimi i shkallës së mikpritjes (i ndërtuar për t’i bërë ballë përdorimit të lartë të trafikut), kornizë alumini të veshur me pluhur, Sistemit të mbështetjes së rripave të...
Tabela dhe Karrige Mobilje për Dining Patio me cilësi të lartë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabela dhe Karrige Mobilje për Dining Patio me cilësi të lartë Ky grup ngrënie i shtruar në natyrë ofron dy karrige të mbështjellura për banjën e diellit, si dhe katër karrige të zakonshme dhe një tavolinë me stil përputhen në bastun prej palme...
Mobilje për Mobilje në tryezë të Dyer

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Seti i ngrënies së mobiljeve në natyrë të kopshtit dhe ballkonit Ky grup ngrënie i shtruar në natyrë ofron dy karrige të mbështjella për banjën e diellit, si dhe katër karrige të zakonshme dhe një tavolinë me stil përputhen në bastun prej palme...
Seti i ngrënies së mobiljeve për kopshte me një kopsht alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Seti i ngrënies së mobiljeve për kopshte me një kornizë alumini Nëse keni një ballkon apo kopsht të gjerë dhe të bukur, atëherë një grup i thjeshtë i mobiljeve të jashtme të hollë duhet të jetë thelbësore. Kjo është një tavolinë dhe karrige e bardhë...
Seti i ngrënies së mobiljeve në natyrë të kopshtit dhe ballkonit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Seti i ngrënies së mobiljeve në natyrë të kopshtit dhe ballkonit Më pëlqejnë mobiljet delikate, të thjeshta, të lehta. Dhe ky grup alumini plus tavolina leckash dhe karrige me një pamje plotësisht të rafinuar, ultra-moderne. Shumë i përshtatshëm për...
Tabelat e aluminit në natyrë dhe grupi i ngrënies së karrigeve

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela dhe alumini për natyrë karrige Oborri është në thellësi të diellit Oborri i vogël është një version i kondensuar i vitit. Në oborrin e vogël, ju mund të shihni rimishërimin e katër stinëve, të shihni gjurmët e mbetura nga koha dhe të shihni...
Tabelë në natyrë dhe shtëpie dhe sallë për ngrënie për karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tavolinë dhe karrige e zakonshme koncize në natyrë dhe shtëpie të përbashkët Dizajni i një tryeze dhe gjashtë karrigesh mund të strehojë lehtësisht një familje, dhe madje edhe mysafirët nuk kanë nevojë të shqetësohen. Dizajni i karriges së rrobave e...
Kopsht i xunkthit Simbol i gjate i vendosur me jastek

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kopsht Wicker Long Bench Vendosur me jastëk Seti i gjatë i stolit vjen me dy stola të gjata për anët, duke e lejuar këtë set të strehojë në mënyrë të qetë gjashtë me një minimum bujë. Dhe me thurje premium të gjithë motit, mirëmbajtja mbahet...
Produkte të reja Mobilje luksoze në natyrë 7 copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Produkte të reja Mobilje luksoze në natyrë 7 copë Rattan Dining Set Thurje me rrëshirë të qëndrueshme dhe të gjithë-motit mbi një kornizë alumini të veshur me pluhur, kjo karrige është ndërtuar për t’i bërë ballë çdo gjëje që ju pret rruga juaj....
Tabela e Mobiljeve për Llojet e Mobiljeve në Hotel

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e Mobiljeve për Llojet e Mobiljeve në
Set thelbësore për tryezë ngrënie me dizajn të thjeshtë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje me patio të hollë prej palme kacavjerrëse stabile Ju do të pëlqeni sesi endja e hapur dhe e ashpër e shtruar në Setin e Dining Patio Wicker Pattern krijon një stil organik prej dheu, që bashkohet pa probleme me bukurinë natyrore të oborrit...
Set për tavolina dhe karrige për mobilje te jashtëm

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela dhe karriget e mobiljeve në natyrë të restoranteve të vendosura Silleni argëtimin jashtë me këtë grup ngrënieje prej 7 copash. Kompleti përmban korniza të qëndrueshme alumini të mbështjella me njollë dhe xunkth PE të zbehet. Seti tërheqës...
Mobiljet e kopshtit vendosin ngrënie thurrëse 7 copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje kopshtësh Vendosni ngrënie thurrëse 7 copë Dining natën në stilin luksoz me këtë Set Dick ngrënie Patio 7 Pije. E bërë bukur, ky grup përmban një kornizë alumini të veshur me pluhur të papërshkueshëm nga zeroja dhe rezistent ndaj pluhurit, i...
Set për ngrënie të Mobiljeve të Kopshteve Rattan 4 copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set për ngrënie të Mobiljeve të Kopshteve Rattan 4 copë grupi ynë prej 5 copash i shtrënguar nga tavolina prej palme kacavjerrëse, e shtruar në tryezë, përfshin 1 tavolinë bar 2 Mbështetëse këmbësh dhe 2 karrige alumini, e cila do të dekorojë...
Seti i ngrënies së mobiljeve të kopshtit me kornizë alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i ngrënies i mobiljeve të kopshtit të kopshtit me kornizë alumini me shtretër patio Set për ngrënie bastun prej palme kacavjerrëse. Një ngrënie luksoz 7 copë bastun prej palme kacavjerrëse në thurrje kafeje luksoze në të gjitha motet me mbulesa...
Komplete darke me restorant kafe me 8 karrige

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë kafe me 8 karrige Vendoset për darka të restoranteve kafe Mbulesë xhami në majën e tryezës. Dore e rrobave të endura gjatë gjithë motit, densitet të lartë, xunkth PE (polietileni). Kornizë e fortë alumini rezistente ndaj ndryshkut...
Mobilje për shitje të nxehtë mobilje të jashtme të Bardhë rezistente ndaj UV-së

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Shitje e nxehtë mobilje të jashtme rezistente ndaj rrezet UV të bardha në natyrë Me blerjen e këtij grupi të oborr spanjolit ju do të merrni 2 grupe Mbulon Cushion. Të gjitha grupet do të vijnë me thurje Espresso dhe mbulesa prej gruri në Jastëkë....

Kinë Set ngrënie për drejtkëndësh Patio furnizuesit

Seti ynë për drekë Rectangle ngrënie ka një qëndrim të qetë, jugor, të punuar me dorë të ndërlikuar në thurje me rrëshirë rezistente UV. Ju do të shijoni ushqimet e alfreskos më shumë ndërsa lëshoheni në karrige ngrënieje të trasha. Tavolina e ngrënies me një drejtkëndëshe e zbukuruar drejtkëndëshe e shtruar me lehtësi pret deri në gjashtë vizitorë. Mund të zgjidhni madhësi dhe ngjyra të ndryshme për të dekoruar ngrënien dhe kopshtin tuaj.

-Telë rrëshirë Premium i punuar me duar

-Mbrojtur nga UV, antimikrobik

-Kornizat e pluhurave rezistentë ndaj ndryshkut

-Cushions përfshirë

-100% pëlhura të papërshkueshëm nga uji poliester

-Të gjitha jastekët e motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi

-Tabelë me xhami të zbutur

-Vendosja e kërkuar në tavolinë

-polietileni bastun prej palme kacavjerrëse: është jo toksik dhe i sigurt për mjedisin. Shtë gjithashtu antimikrobik, një cilësi që ndalon rritjen e kërpudhave dhe mykut. Furça nuk do të copëtohet ose do të kalbet në temperatura ekstreme (-94 ° F në 176 ° F), duke e bërë mobiljet tona një zgjedhje e shkëlqyeshme për pothuajse çdo klimë.

Rectangle Patio Dining SetRectangle Patio Dining Set

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Prodhohen grupe ngrënieje patio drejtkëndëshe

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni fabrikën tonë. Për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Mirësevini hetimin tuaj për diskutime të mëtejshme.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim