Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteTenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse

Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse (Total 4 Products)

Kategoritë e produkteve të Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse , furnizuesit Tenxhere me lule Rattan në natyrë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tenxhere me lule kopshti bastun prej palme kacavjerrëse R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Rattan Round lule tenxhere Ngjyra opsionale

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini Planet Set 3 copë Rattan ofron një pamje të popullarizuar dhe elegant të bastun prej palme kacavjerrëse për brenda ose jashtë. Ata do të theksojnë në mënyrë të përkryer shtresën e brendshme tuaj...
Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tenxhere me lule të kopshtit në natyrë Tube alumini enët me lule janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të përgatitur shtresën e oborrit tuaj. Të bëra me thurje me cilësi të lartë dhe një kornizë hekuri, këto enë lulesh janë të thjeshta dhe elegante, të...
Tenxhere me lule për një kopsht Rezistent ndaj motit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tenxhere me lule pishinë për kopsht Pjatat e suvasë të vogla, të mesme dhe të mëdha kanë një strukturë të stilit bastun prej palme kacavjerrëse, por falë konstruksionit të tyre me rrëshirë polipropileni nuk do të keni asnjëherë nevojë të...
Tenxhere me lule dhe kopshtare të kopshtit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tenxhere me lule dhe kopshtare të kopshtit Planet Set me 3 copë sigurojnë një pamje të popullarizuar dhe elegant të bastun prej palme kacavjerrëse për brenda ose jashtë. Ata do të theksojnë në mënyrë të përkryer shtresën e brendshme dhe plotësojnë...

Kinë Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse furnizuesit

Tenxhere me lule Rattan është kostum për përdorim të kopshtit në natyrë për një kohë të gjatë. Materiali është rezistent ndaj rrezet ultraviolet PE dhe kornizë alumini me trashësi 1.2 mm me shtresë pluhuri.

Gërshetimi i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë tenxheren me lule bastun prej palme kacavjerrëse një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth kornizave të fshehura të veshura me pluhur të aluminit. Kthetrat me krah të butë dhe krahët e gjerë inkurajojnë grumbullimin e qetë.

· Format tradicionale me një shkallë të gjerë, tërheqëse

· Dore rezistente me rrëshirë premium UV rezistente

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Madhësi dhe dizajn i ndryshëm për zgjedhjen tuaj

· Pranoni OEM, modelin ODE, çmimin e fabrikës

Kemi tenxhere të ndryshme lule bastun prej palme kacavjerrëse, përmasa të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të dekoroni shtëpinë ose kopshtin tuaj, ta bëni jetën tuaj të pastër dhe të rregullt.

Rattan Flower Pot


Rattan Flower PotNëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Tenxhere me lule Rattan prodhohen nga Mobilje në natyrë Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim