Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukte Trego

Të gjitha Produktet (Total 724 Products)

maska ​​fytyre kn95 FFp2

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.3 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 515 * 505 * 350 mm, 20PCS / BOX 30 BOXES / CTN, 600PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 15000000

Min. urdhër: 10000 Piece/Pieces

Mask Application: Medical Protective Mask

Masë mbrojtëse për fytyrën e sigurisë KN95

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.3 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 515 * 505 * 350 mm, 20PCS / BOX 30 BOXES / CTN, 600PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 15000000

Min. urdhër: 10000 Piece/Pieces

Mask Application: Medical Protective Mask

Shëndete KN95 Maska për fytyrën

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 515 * 505 * 350 mm, 20PCS / BOX 30 BOXES / CTN, 600PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 15000000

Mask Application: Medical Protective Mask

Material: Superfine Fiber

Maska mbrojtëse KN 95 Standard shmang pajisjet e sigurisë së alergjive të gazit të ndotshëm nga ndotja

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
30 Bag/Bags USD 1.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: CTN: 505 * 405 * 405 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Min. urdhër: 30 Bag/Bags

Mask Application: Security Mask

Pluhuri për pluhurin e gojës 4 shtresa Pm 2.5 Maska mbrojtëse e ndotjes së ndotjes pa vlerë ajri

Çmimi i njësisë: USD 1.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
30 Bag/Bags USD 1.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: CTN: 505 * 405 * 405 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Min. urdhër: 30 Bag/Bags

Mask Application: Security Mask

Maskë mjekësore e disponueshme për fytyrën

Çmimi i njësisë: USD 0.22 - 0.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
2000 Bag/Bags USD 0.22 / Bag/Bags
1500 Bag/Bags USD 0.23 / Bag/Bags
1000 Bag/Bags USD 0.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: 10 copë / çantë opp, 50 copë / kuti, 40 kuti / kartoni

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

Mask Application: Security Mask

Direktivë e fabrikës 3-Ply maskë mbrojtëse për një fytyrë jo të endur, 50 copë / paketë

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 430 * 560 * 370 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 150000000

Min. urdhër: 10000 Piece/Pieces

Type: Face Mask/Apron/Gloves

1, Materiali: PP i pa endur 2, Madhësia: 17.5x9.3cm, 17.5x9.5cm, si kërkesë të klientëve. 3, Ngjyra: E bardhë, jeshile, blu, rozë, e verdhë, gri etj. Ngjyra të tjera janë gjithashtu në dispozicion. 4, Stili: E veshje e fundit ose me lidhje në. 5, Shtresa: Zakonisht 3ply, 2ply dhe 4ply janë gjithashtu në dispozicion...
Masat e disponueshme për fytyrën 3 shtresa

Çmimi i njësisë: USD 1.2 / Piece/Pieces

Min.Order Çmimi i njësisë
10000 Piece/Pieces USD 1.2 / Piece/Pieces

markë: Shqiponja e artë

paketim: CTN: 430 * 560 * 370 mm, 50PCS / BOX 40 BOXES / CTN, 2000PCS / CTN, Paketimi NEUTRAL

Aftësia e Furnizimit: 150000000

Min. urdhër: 10000 Piece/Pieces

Type: Face Mask/Apron/Gloves

1, Materiali: PP i pa endur 2, Madhësia: 17.5x9.3cm, 17.5x9.5cm, si kërkesë të klientëve. 3, Ngjyra: E bardhë, jeshile, blu, rozë, e verdhë, gri etj. Ngjyra të tjera janë gjithashtu në dispozicion. 4, Stili: E veshje e fundit ose me lidhje në. 5, Shtresa: Zakonisht 3ply, 2ply dhe 4ply janë gjithashtu në dispozicion...
3 Lyeni maskën për një fytyrë jo të endur

Çmimi i njësisë: USD 0.22 - 0.3 / Bag/Bags

Min.Order Çmimi i njësisë
2000 Bag/Bags USD 0.22 / Bag/Bags
1500 Bag/Bags USD 0.23 / Bag/Bags
1000 Bag/Bags USD 0.3 / Bag/Bags

markë: GE

paketim: 10 copë / çantë opp, 50 copë / kuti, 40 kuti / kartoni

Aftësia e Furnizimit: 100000000 per month

Min. urdhër: 1000 Bag/Bags

Mask Application: Security Mask

Komplet kanape klasike evropiane me stil klasik të hapur

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 28 Set/Sets

Material: Fabric

Shijoni një pije në mbrëmje me Bar Rodeo Outdoor Bar, ekskluzive për shqiponjën e Artë. Një litar i pasme me tekstil është mbështetës dhe elastik, ndërsa një jastëk i mbushur me shkumë bën që të ndjehen bukur. Me këmbë të forta, rezistente ndaj motit alumini, kjo karrige bar është bërë për t’u përdorur në diell ose...
Kompleti i divaneve për karriget me litar 2019

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 28 Set/Sets

Material: Fabric

Duke ofruar një vështrim ultra të freskët për zonën tuaj të afreskut, kjo karrige e hapur e ndërgjegjshme për hapësirë ​​bën një deklaratë të stilit të madh. Litari i vendosur krijon një vend të fortë, mbështetës, ndërsa korniza e aluminit pa ndryshk është e sigurt se do të mbajë lart bukur. Përfunduar me një shtresë...
Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

Material: Rattan

Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne kemi një gamë të ngjyrave dhe modeleve me ose pa kapak - madje ato të...
Kuti depozitimi në natyrë 2019 për shtëpi dhe hotel

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Min. urdhër: 100 Piece/Pieces

Material: Rattan

Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne kemi një gamë të ngjyrave dhe modeleve me ose pa kapak - madje ato të...
2020 mobilje në natyrë të papërshkueshëm nga uji në shtëpi

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 18 Set/Sets

Material: Aluminum+teak

2020 mobilje në natyrë të papërshkueshëm nga uji në shtëpi Material për mundësi Komplet i shtrimit të divanit të tryezës: P-FP0357 Përshkrimi: 1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut Pëlhurë poliesteri 2.5cm Pako 3.carton Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej...
Tavolinë ngrënie e veshur me pluhur mobilje për patio 2020

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 18 Set/Sets

Material: Aluminum+teak

Mobilje të jashtme që zgjasin shumë Mobiljet për oborr spanjol duhet të jenë më shumë sesa stil, duhet t'i rezistojnë elementëve të jashtëm. Grupet e mobiljeve Patio të bëra nga alumini, thurje të gjitha motet, dru tik ose rrëshirë janë të qëndrueshme dhe të lehta për t'u kujdesur. Për një rajon me shi,...
SGS Testuar Tavolinë ngrënie Mobilje në natyrë

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 18 Set/Sets

Material: Aluminum+teak

Mobilje Patio në natyrë për stilin e jetës tuaj Përcaktoni mënyrën se si e kaloni kohën jashtë me mobiljet e duhura për oborr natyrë që e bëjnë oborrin e shtëpisë tuaj një zgjatje të hapësirës suaj të jetesës. Pavarësisht nga ndjenja juaj e stilit, ju mund të gjeni mobilje oborr spanjol të përshtatshme për çdo...
2020 mobiljet më të shitura me patio alumini

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 18 Set/Sets

Material: Fabric

2020 Grupi më i njohur i divanit në natyrë P-S0326 Përshkrimi: 1.Alumini i veshur me pluhur me dru tik brenda krahut Pëlhurë poliesteri 2,15 cm Pako 3.carton Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar....
2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

markë: Shqiponja e artë

paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

Min. urdhër: 18 Set/Sets

Material: Fabric

Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne kemi linjën tonë automatike të veshjes pluhur. Kemi modele të ndryshme,...
Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Min. urdhër: 10 Set/Sets

Material: Rattan

Kornizë alumini me karrige mbështjellëse të gërshetimit të bastunit Selina e palmës është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje për thjeshtësinë e...
Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Min. urdhër: 10 Set/Sets

Material: Rattan

Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë Selina seksionale është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje për...
patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Min. urdhër: 10 Set/Sets

Material: Rattan

patio bastun prej palme kacavjerrëse prej 4 copë mobilje të vendosura për kornizë alumini Havana ndërton materiale të kundërta për një moderne, minimaliste për të marrë mobilje në natyrë. Dallohet nga linja të pastra dhe kthesa të këndshme, koleksioni është hartuar me regjistrim vertikal të thurrjeve vertikale të të...

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim