Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje kopsht kompensatë

Mobilje kopsht kompensatë (Total 3 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje kopsht kompensatë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje kopsht kompensatë , furnizuesit Mobilje kopshtesh me kompensatë të xunkthit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje kopsht kompensatë kopsht R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Komplet për darkë druri plastike në natyrë me provë UV

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Vendosje ngrënieje prej druri plastike në natyrë me provë UV Kompleti ynë i ngrënies është një grup modern i dhomës së ngrënies në natyrë, e cila ofron një stil të modës, linja të pastra, rehati dhe qëndrueshmëri .. E krijuar me një kornizë alumini...
Tabela dhe karriget e ngrënies prej druri plastike

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë e butë ose kartoni

Aftësia e Furnizimit: 70 containers/month

Tabela plastike 4 persona për tryezë dhe karrige për karrige Ky grup unik i dineteve siguron një pamje tradicionale që përfshin tavolinën e kuzhinës dhe karriget e dineteve që janë të drejta në shtëpinë tuaj qoftë në një kuzhinë të re operative apo...
mobilje në natyrë Tavolinë prej druri plastike

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ

Tabela prej druri plastike e mobiljeve në natyrë Moda e thjeshtë dhe bujare është shpirti i veprës, me dinjitet dhe fisnik që ju vlen të blini një grup. Alumini dhe druri janë një përzierje e thjeshtë, sens shumë artistik. Fabrika jonë është...

Kinë Mobilje kopsht kompensatë furnizuesit


Për personin që ka gjithçka dhe që dëshiron akoma më shumë - karrige prej poliwoodi ofron maksimumin në rehati, komoditet dhe stil të shkëlqyeshëm. Mobiljet POLYWOOD janë të ndërtuara me lëndë të fortë solide POLYWOOD që janë në dispozicion në një larmi ngjyrash tërheqëse, rezistente ndaj venave. Ajo nuk do të copëtohet, plas, çip, zhvishem ose kalb dhe kurrë nuk ka nevojë të pikturohet, njolloset ose hidroizolohet. Shtë krijuar gjithashtu për t'i bërë ballë elementeve të natyrës, si dhe për t'i rezistuar njollave, substancave gërryes, llakut të kripës dhe streseve të tjera mjedisore. Më e mira nga të gjitha, mobiljet POLYWOOD janë zgjidhja e mirë.


TIPARET

  • Produkt eko-miqësor i bërë me materiale të riciklueshme
  • Ndërtuar me lëndë druri të qëndrueshme të poleneve HDPE që siguron pamjen e drurit të pikturuar pa mirëmbajtje
  • Ndërtimi i ngurtë, me detyrë të rëndë, i reziston të gjithë elementëve të natyrës
  • Lëndë drusore prej polijeve nuk kërkon pikturë, njollë, hidroizolim ose mirëmbajtje të ngjashme
  • Lëndë drusore prej poliuri nuk copëtohet, plas, çip, zhvishem ose kalbet dhe është rezistent ndaj substancave gërryes si vaji, llaku i kripës dhe streset e tjera mjedisore
  • Pajisje cilësore e shkallës detare
  • Pastrohet lehtë me sapun dhe ujë
  • Kungohet për t’iu përshtatur trupit tuaj të qetë
  • Në dispozicion në një larmi ngjyrash tërheqëse, rezistente ndaj zbehjes
  • Garanci banimi e kufizuar 3-vjeçare; Garanci tregtare e kufizuar 2-vjeçare

SETE DINING 7PCS

Plywood Garden Furniture


SETE DINING 5PCS

Plywood Garden Furniture

Ju lutemi hulumtoni faqen tonë të internetit dhe na tregoni se si mund t'iu shërbejmë më mirë nevojave tuaja. Nëse jeni duke kërkuar për cadra oborr spanjol , aksesorë për oborr spanjol , jastekë mobiljesh oborr spanjol , ju mirëpresim të na kontaktoni.
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim