Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProduktePatio UmbrellaSet i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini
 • Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini
 • Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini
 • Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini
 • Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini

Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P,Western Union
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 28 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: Sun umbrella

Frame Material: Aluminum Alloy

Shape: Round

Back: With Back

Condition: New

Style: Sun Umbrella

Finished Color: Optional

Additional Info

paketim: Paketim fleksibël dhe paketim kartoni së bashku.

prodhimtari: 60*40HQ /each month

markë: GE

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini

Set Umbrella Dielli Alumini kombinon 4 karrige thurrje, 1 copë tavolinë dhe sasi të lartë në natyrë Alumini Folding ombrellë me UV-provë. Isshtë krijuar për t'ju mbrojtur nga shiu dhe rrezet e diellit. të gjithë përbërësit e tij janë rezistentë ndaj kushteve në natyrë dhe ofrojnë qëndrueshmëri ekstreme.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Set Rattan ngrënie Set / karrige Bistro dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Alumnium Patio Umbrella

PE Rattan Patio Umbrella

Outdoor Patio Umbrella

materiali:

Tub alumini dhe pëlhurë akrilike , cilësi e mirë .

Features:

1: Produkt jeshil, rezistent ndaj ultravioletit, i papërshkueshëm nga uji dhe me ngjyra.

2: Teknikë e shkëlqyer e bërjes së duarve me modelin e modës.

3: E përkryer për ngrënie rastësore dhe argëtuese brenda apo jashtë

4: Cilësi e lartë me çmim konkurrues dhe shpërndarje në kohë

Garanci: Një vit Garanci e kufizuar

Aluminium Sun Umbrella

Aluminium Folding Umbrella

Aluminium Promotion Umbrella

Wicker Aluminium Promotion Umbrella

Rattan Aluminium Folding Umbrella

Rattan Furniture Color

Cushion Color Rattan Furniture

Përparësitë:

1. Material me cilësi të lartë
A). Kuadri i aluminit: trashësi 1.2 mm me saldim të plotë për secilën pikë, strukturë e fortë për vend të rëndë . shumica e dizajnit mund të jenë ngarkesë e madhe
Përfundimi: paautorja e vajit të veshur me pluhur dhe pa provë
B). 100% rattan PE i ri: SGS testoi sferë sintetike të sheshtë dhe të rrumbullakët PE, qëndrueshmëri të fortë me jetë UV 3000 orë. qëndrueshmëri e fortë e ngjyrave dhe ngjyra opsionale.
C) Jastëk: 315 ~ 440g / m2 100% pëlhurë poliesteri: i papërshkueshëm nga uji, zjarrdurues me zgjedhje të ndryshme ngjyrash.
D). Shkumë / sfungjer: densitet i lartë, i butë dhe i zbatueshëm për përzgjedhje.
Shkumë standarde në Mbretërinë e Bashkuar, SH.B.A. në dispozicion. Shkumë e thatë e shpejtë, shkumë memorie është gjithashtu në dispozicion.

2. Shërbim i shkëlqyeshëm

E). koha e dorëzimit 21-30 ditë në përputhje me rrethanat sipas stilit të ndryshëm të mobiljeve, politikës fleksibile për disa klientë me porosi urgjente.

F). shitësit profesionistë ju ofrojnë shërbim të mirë para dhe pas biznesit.

Për më tepër, sipas kërkesës tuaj,
1. Rattan i sheshtë ose i rrumbullakët në çdo stile ose ngjyra janë në dispozicion.
2. Ju mund të zgjidhni pëlhurën SunbrellaR për mbulesë jastëk dhe bastun prej palme kacavjerrëse.
3. qëllim OEM mirëpritur.

Paketimi:
Paketim fleksibël ose paketim kartoni

Më shumë detaje, pls na kontaktoni, ne jemi furnizuesi juaj i besueshëm i mobiljeve në natyrë në Kinë.

Së pari, Cilësia, më së shumti Klientë, Mirë se vini të na kontaktoni me ndonjë nga pyetjet tuaja

Kategoritë e Produktit : Patio Umbrella

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta