Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProduktePatio Umbrella

Patio Umbrella (Total 2 Products)

Kategoritë e produkteve të Patio Umbrella , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Patio Umbrella , furnizuesit Patio Umbrella e Diellit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Patio Umbrella në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Baza e mermerit Umbrella e Diellit

markë: GE

paketim: Paketim fleksibël dhe paketim kartoni së bashku.

Aftësia e Furnizimit: 3000 Sets per month

Ombrellë dielli bazë mermeri Dielli me bazë mermeri Umbrella është projektuar me motin më të lartë të cilësisë, dhe ujin, pëlhurën e provës, shufrën e veshur me pluhur alumini, dhe bazën e rrëshirës që ofron mbrojtje dhe qëndrueshmëri superiore të...
Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini

markë: GE

paketim: Paketim fleksibël dhe paketim kartoni së bashku.

Aftësia e Furnizimit: 2000 Sets per month

Set i ombrellës së nxehtë të diellit prej alumini Set Umbrella Dielli Alumini kombinon 4 karrige thurrje, 1 copë tavolinë dhe sasi të lartë në natyrë Alumini Folding ombrellë me UV-provë. Isshtë krijuar për t'ju mbrojtur nga shiu dhe rrezet e...

Kinë Patio Umbrella furnizuesit

Nga agimi deri në muzg, Umbrella e Patio bllokon shkëlqimin e diellit ndërsa lëviz nëpër qiell. Krijuar nga materialet më të mira, me performancë më të lartë, ombrellë ngjitet lehtësisht me një tërheqje të kordonit dhe mbahet lart nga një sistem i fortë dhe kunj alumini, dhe brinjë. Tavani është i përshtatur me akrilik premium, të lyer me zgjidhje të zgjedhur për rezistencën e tij ekstreme ndaj zbehjes, njollosjes, mykut dhe mykut. E disponueshme me një tendë tetëkëndëshe ose katrore, ombrellë kryen bukur në ambiente tregtare ose në vendbanimin tuaj privat me baza të ndryshme mermeri ose uji, ose baza të tjera të projektimit për zgjedhjen tuaj.

Patio Umbrella përmbajnë:

ombrellë posti katror ose i rrumbullakët

ombrellë poli qendrore ose oborr spanjol katror

Shtresë e vetme ose ombrellë dyshe për çati

Ombrellë e varur prej alumini

Patio UmbrellaPatio Umbrella


Patio UmbrellaPatio Umbrella


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Patio Umbrella prodhohen nga Mobilje në natyrë Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim