Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet për ngrënie Patio

Set për ngrënie Patio

Kategoritë e produkteve të Set për ngrënie Patio , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set për ngrënie Patio , furnizuesit Set për ngrënie të palmës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set për ngrënie kopshtesh R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Set për ngrënie Patio

Pacientët dhe kuvertën janë zona të përsosura të mbledhura në natyrë. Nëse kënaqeni duke argëtuar, pse të mos i trajoni mysafirët tuaj në një përvojë ngrënieje alfresco? Një sërë ngrënieje me oborr spanjol lejon mysafirët të tërheqin një vend dhe të shijojnë trajton të këndshëm dhe ëmbëlsira të pasura. Pavarësisht nëse gatuani apo kujdeseni, miqtë dhe familjarët tuaj janë të sigurtë se do të shijojnë ndjenjën e një flladi të freskët dhe diellin e ngrohtë, ndërsa shijojnë këtë përvojë të ngrënies në natyrë.

· Korniza e Aluminit pa ndryshk

· WICKER I DORATSISH ALLM I T ALL GJITHA I VDES

· WICKER rezistent ndaj ultravioletëve UV

· LEHTSISHT P TOR TLE KUJDES KUJDES

· Pëlhurë 100% UJI

· 2 GARANC VITI

Set ngrënie Patio ka shumë mundësi. Tavolinë e rrumbullakët, tryezë Sheshi, Kolltuk, karrige pa krah, Mund të jeni një mbledhje falas nga vetja.

Patio Dining Set1Patio Dining Set


Patio Dining SetPatio Dining Set


Rreth nesh:

1. fabrikës tonë është më shumë se 20000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 800 metra katrorë.

3. ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.

4. Kapaciteti i fabrikës sonë është 60 kontejnerë / muaj.

5. ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Mirësevini hetimin tuaj për diskutime të mëtejshme.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim