Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet i lëkundjes në natyrëLëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë
 • Lëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë
 • Lëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë
 • Lëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë
 • Lëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë

Lëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: W0009

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Lëkundje e varur me gjelbërim të gjysmë të rrumbullakët me ngjyra të bardha me jastëk

Lëkura jonë e thurrur e rrobave të endura bukur dhe të gjithë motit do t'ju japë rehati të vërtetë verore. Korniza e fortë e aluminit është e mbështjellur në mënyrë të përpiktë në thurje rrëshirë të punuar me dorë dhe të përfunduar bukur me zbukurim bishtalec për t’i dhënë këtij hajati të varur lëkundet tërheqje e freskët. Një lloj i thurur me të vërtetë i cili thahet dhe plasaritjet, xunkthi i rrëshirës është fleksibël dhe rezistent ndaj zbehjes, që do të thotë se qëndron si sezoni i ri pas sezonit.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Garden Wicker Flower Flower / PE Rattan Alumini Lounger / PE Rattan Bistro Set / PE Rattan Storage Box / PE Rattan Swing Set / Set Rattan Swing / Set Rattan Dining / PE Rattan Dining Set / PE Rattan Sun Lounger / Garden Square Dining Set i cili mund të plotësojë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.

Aluminum PE Rattan Swing Set

Më shumë produkte të lidhura

Patio Wicker Bar Table


product catalogue


WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni. Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët. Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture Color


Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Patio Wicker Bar Stool

Rattan Furniture


Rattan Furniture
Kategoritë e Produktit : Set i lëkundjes në natyrë

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta