Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteSet i lëkundjes në natyrë

Set i lëkundjes në natyrë (Total 9 Products)

Kategoritë e produkteve të Set i lëkundjes në natyrë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set i lëkundjes në natyrë , furnizuesit Set për lëkundje të jashtme të xunkthit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set për ritëm të hapur Patio R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Karrige lëkundëse e varur nga kornizë çeliku Rattan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige lëkundëse e varur nga kornizë çeliku Rattan Shto një kontakt të veçantë me këtë plot gjallëri fun karrige. E ndërtuar nga thurje me trashësi të trashë kafe, kjo karrige do t'ju bëjë të djepit dhe të lëkundeni në rehati ndërsa shijoni...
Mobilje Hoteli Kornizë Alumini Patio Rattan Swing

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje Hoteli Kornizë Alumini Patio Rattan Swing Megjithëse stili bashkëkohor i kësaj karrige lëkundëse duket sikur i përket shtëpisë tuaj, ndërtimi i xunkthit të qëndrueshëm me rrëshirë është krijuar për t’i bërë ballë elementeve. Frenuesit UV në...
Karrige lëkundëse e rrumbullakët me stil të ri

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige lëkundëse e rrumbullakët me stil të ri Për dallim nga xunkthi i vërtetë i cili thahet dhe plasaritjet, xunkthi i rrëshirës është fleksibël dhe zbehet rezistent, që do të thotë se qëndron si sezoni i ri pas sezonit. Për më tepër, xunkthi i të...
Lëkundje e varur me bastun prej palme kacavjerrëse me ngjyrën e bardhë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Lëkundje e varur me gjelbërim të gjysmë të rrumbullakët me ngjyra të bardha me jastëk Lëkura jonë e thurrur e rrobave të endura bukur dhe të gjithë motit do t'ju japë rehati të vërtetë verore. Korniza e fortë e aluminit është e mbështjellur në...
Gazebo në natyrë të varur karrige lëkundëse të rehatshme

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Swat Rattan Mobilje Patio-pa provë Përkëdhelni sipër jastëkun prej pelushi, me një të dashur ose me një libër të mirë. Kjo loveseat e xunkthit rrëshirë varet nga një zinxhir çeliku me dy këmbë, kështu që ju mund të lëkundeni në stil. Megjithëse...
Swat Rattan Mobilje Patio-pa provë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Swat Rattan Mobilje Patio-pa provë Megjithëse stili bashkëkohor i kësaj lëkure duket se i përket shtëpisë tuaj, ndërtimi i xunkthit të qëndrueshëm me rrëshirë është krijuar për t’i bërë ballë elementeve. Frenuesit UV në përbërjen e rrëshirës...
Produktet e Patentave të Lounge Rattan në natyrë

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Produktet e Patentave të Lounge Rattan në natyrë Shijoni ambientet e jashtme në karrigen tonë lëkundëse në formë të kovave Tock. E bërë
Karrige lëkundëse për mobilje të jashtëm / xunkth

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Karrige lëkundëse për mobilje të jashtëm / xunkth Shpëtuar në një ishull ekzotik të qetësisë me Hide Swing ամբիոն. I bërë me një endje luksoze sintetike luksoze dhe prej pelushi pëlhurash të gjitha motit, Hides e bëjnë të lehtë të zhytni veten në...
hobe karrige mobilje gaeden

markë: GE

paketim: paketë qëndrimi

Aftësia e Furnizimit: 40*80HQ a month

hobe karrige mobilje gaeden Shumëllojshmëri mobiljesh në natyrë, të tilla si karriget bastun prej palme kacavjerrëse, karriget Tesling, karriget e plazhit tavolinat dhe karriget prej druri të palosshme dhe ombrellat e diellit etj. Me kohën në...

Kinë Set i lëkundjes në natyrë furnizuesit

Swing Outdoor Set duke përdorur gërshetat e dorës së bastunit një nga një dhe kornizë rezistente ndaj nxitimit të aluminit, me mbështetje më të fortë çeliku me pluhur të veshur me pluhur të hapur.

Set të lëkundur në natyrë e bëjnë kopshtin tuaj më të bukur. Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth kornizave të fshehura të veshura me pluhur të veshura me alumin. Kthetrat me krah të butë dhe krahët e gjerë inkurajojnë grumbullimin e qetë. Pëlhurat më të mira të industrisë mbështjellin jastekët e trasha, të mbështjellura me dopio.

· Format tradicionale me një shkallë të gjerë, tërheqëse

· Dore rezistente me rrëshirë premium UV rezistente

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

· Tabela xhami të shkathëta të gjithanshëm

· Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Mobilje divan në natyrë përmbajnë divan seksion, divan të thellë shtrojë, mobilje divan të rrumbullakët ose gjysmë të rrumbullakët dhe grup kopshtesh.

Outdoor Swing set

Outdoor Swing setNëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim