Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrë

Mobilje divan prej xunkthi në natyrë

Kategoritë e produkteve të Mobilje divan prej xunkthi në natyrë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje në natyrë Rattan , furnizuesit Mobilje në natyrë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje Patio në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Mobilje divan në natyrë

Mobiljet e divanit në natyrë janë kostum për përdorim të kopshtit në natyrë për një kohë të gjatë. Materiali është rezistent ndaj rrezet ultraviolet PE dhe kornizë alumini me trashësi 1.2 mm me shtresë pluhuri.

Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin e Mobiljeve të Sofjes në natyrë një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth kornizave të fshehura të veshura me pluhur të aluminit. Kthetrat me krah të butë dhe krahët e gjerë inkurajojnë grumbullimin e qetë. Pëlhurat më të mira të industrisë mbështjellin jastekët e trasha, të mbështjellura me dopio.

· Format tradicionale me një shkallë të gjerë, tërheqëse

· Dore rezistente me rrëshirë premium UV rezistente

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

· Tabela xhami të shkathëta të gjithanshëm

· Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Mobilje divan në natyrë përmbajnë divan seksion, divan të thellë shtrojë, mobilje divan të rrumbullakët ose gjysmë të rrumbullakët dhe grup kopshtesh.

 Outdoor Sofa Furniture      Outdoor Sofa Furniture


Outdoor Sofa FurnitureOutdoor Sofa Furniture

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim