Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMbulon mobiljet në natyrëMbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte
 • Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte
 • Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte
 • Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte
 • Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte

Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: 0070

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Folded

Customized: Customized

Condition: Used

Bar Table:Φ90*103,stool:56*56*125: Cushion Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 3000 set per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Mbulesa Mobilje për Karrige në Tavolinë me Patio për kopsht në natyrë

Ky material do të mbrojë kundër zbehjes, shiut, diellit, pluhurit, pikave të shpendëve, farave të pemëve dhe më shumë. Katër rripa të qepur janë përfshirë për të siguruar më mirë mbulimin e mobiljeve tuaja në kushte me erë. Seams janë ngjitur ultra-zërit për të mbledhur për të përmirësuar të dy tiparet mbrojtëse dhe jetëgjatësinë e kapakëve. Vapat vendosen në mënyrë strategjike në të gjithë kapakët për të siguruar rrjedhjen e duhur të ajrit për të lëshuar çdo kondensim të bllokuar që mund të shkaktojë që myku të rritet nën mbulesë.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Patio Dining Set / Bistro Karrige dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje kopshtesh alumini / Mobilje kopsht kompensatë / Salloni Mobilje Patio / Swing Outdoor Set / Patio Umbrella / Kutia e Stokimit të Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


Table Chair Furniture Cover

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë.

Cushion Color Rattan Furniture

Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Patio Wicker Bar Stool

Kategoritë e Produktit : Mbulon mobiljet në natyrë

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim