Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMbulon mobiljet në natyrë

Mbulon mobiljet në natyrë (Total 4 Products)

Kategoritë e produkteve të Mbulon mobiljet në natyrë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbulon mobiljet në natyrë , furnizuesit Mbulon shi për mobilje në natyrë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbulon natyrë për mobilje R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
2019 Mobilje poliuretani me tendenca të reja Stil Pentagon

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Shitje e nxehtë në natyrë ekrani bastun prej palme kacavjerrëse

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Shitje e nxehtë në natyrë ekrani bastun prej palme kacavjerrëse Ky sistem i ekranit të kthyeshëm mund të përshtatet në konfigurimin e nevojave tuaja. Të tjera për t'ju përshtatur nevojave tuaja. Ndërtimi i qëndrueshëm i rrëshirës qëndron i fortë...
Mbulesa mobilje për karrige për tavolina kopshtesh për kopshte

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Tabela e rezistencës ndaj UV dhe provës së ujit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kinë Mbulon mobiljet në natyrë furnizuesit

Mbulesat e mobiljeve në natyrë janë shitje e jashtme poliesteri me veshje PVC brenda, i mban elementet jashtë mbulesave të pastruara me një leckë të lagur dhe sapun të butë, me një forcë dhe qëndrueshmëri të lartë të qepjes, nuk zbehet ose plas në diell.

Mbulesat tona të mobiljeve në natyrë ofrojnë një nivel të pashembullt të mbrojtjes për orenditë tuaja në natyrë. Dizenjuar me detaje të përpiktë, këto mbulesa të qëndrueshme me guaskë të jashtme poliesteri dhe një shtresë PVC rezistente ndaj ujit për të siguruar performancë superiore dhe funksionalitet të qëndrueshëm gjatë diellit, shiut verbues, borës së jashtëzakonshme dhe ftohjes së hidhur.

• Rreshtuar me një shtresë PVC rezistente ndaj ujit

• Pjesa e poshtme e gëzofit mbron kornizat e aluminit

• Nuk do të venitet në diellin më të nxehtë, ose mos plas temperaturat duke rënë në 0 ° F

• Lidhjet elastike dhe / ose lidhjet e përforcuara mbajnë mbulesa të sigurta në vend

Outdoor Furniture Covers

Outdoor Furniture Covers


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mbulimet e mobiljeve në natyrë prodhohen nga Mobilje në natyrë Golden Eagle me cilësi të lartë dhe paraqitje të mirë. Mirësevini ju vizitoni fabrikën tonë. Për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim