Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje Osmane

Mobilje Osmane (Total 8 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje Osmane , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje Osmane , furnizuesit Mobilje thurje osmane / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje lëkure Osmane R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Mobilje xunkthi për darkë në natyrë me osmanët

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje xunkthi për darkë në natyrë me osmanët Jastëkët janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme popullore, ose vendosni të mos
Set i bukur Patio për Mobilje me xunktha të dizajnit të bukur

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set i bukur Patio për Mobilje me xunktha të dizajnit të bukur Ky grup i Otomanëve Wicker është një shtesë funksionale dhe me stil
Dizajni modern i divanit të vendosur me sallë pritjeje

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Dizajni modern i sofave me dizajn Lounge Mobilje e jashtme Mobilje Golden Eagle Co, e kufizuar ka qenë duke pastruar botën për
Mobilje PE Rattan Mobilje në natyrë Patio Wicker Sofa

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje PE bastun prej palme kacavjerrëse divan në natyrë të shtresuar me patio Një jastëk i trashë është i mbuluar në një mbulesë
Sofa Osmane Rattan në natyrë e vendosur me jastëkë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Sofa Osmane Rattan në natyrë e vendosur me jastëkë Osmanet e aluminit janë perfekte për çdo zonë në natyrë. Ky grup ofron një
Set alumini Materiali alumini Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Set alumini Materiali alumini Rattan & Wicker Outdoor Sofa Set E përkryer për ngritjen e këmbëve ndërsa shijoni pijen tuaj të
Mobilje Stylish Outdoor Garden Patio PE Rattan Mobilje

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje Stylish Outdoor Garden Patio PE Rattan Mobilje E punuar me një kornizë alumini të qëndrueshme me pluhur të mbështjellë me thurje rrëshirë
Karrige me pushime të kohës së lirë Patio Osmane

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Karrige e kohës së lirë Osmane Dizajni me madhësi të plotë siguron tapiceri të thellë dhe të rehatshme. -Mbulesat e jastëkëve pa dush sigurojnë

Kinë Mobilje Osmane furnizuesit

Mobilje Osmane

Otomanët me stilin e gërshetimit të duarve të palmës dhe kornizë të veshur me pluhur alumini, mund të uleni ose vendosni këmbën tuaj dhe të pushoni veten me kompetencë. Osmanët së bashku me karrigen e dhomës në përgjithësi, ju mund të pushoni dhe të shijoni jetën tuaj.

Edhe disa osman kanë funksion ruajtjeje, mund të vendosni jastëk, libra ose sende të vogla në të.

Thurje me rrëshirë të lartë premium rezistent ndaj rrezatimit UV

Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj pluhurit

Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

Tabela xhami të shkathët të gjithanshëm

Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

Mobilje osmane në natyrë me stil të ndryshëm dhe gërshetim dore

B00061 ottomansS0102 ottoman sofa

S0201 ottoman furnitures0136 ottoman outdoor

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim