Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëVeshja modulareSet i divanit të lakuar të seksionit të lakuar
 • Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar
 • Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar
 • Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar
 • Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar
 • Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar

Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0136

Material: Rattan / Wicker

Style: Simple, Modern Design

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: New

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof

Rattan: UV Resistent Flat PE Rattan

Foam: 28-30 Density Foam

Frame: Rust-resistant Powder-coated Frame

Glass: 5mm Tempered Glass

Product Name: Rattan Garden Furniture Aluminium Sofa Set

Warranty: 3years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Yantian,Shekou

përshkrim i produktit

S0136 Set i sofave të lakuar me ndarje të lakuar

Ulëse shtrëngimi dhe armatura të bollshme e bëjnë Koleksionin tonë S0136 një përbërje të rehatshme për shumicën e kushteve .
Përfundimi i fildishtë i thurrjeve të të gjitha motit harmonizohet në mënyrë të përkryer me tavolinat e lisit të zbardhura.
Kornizat e aluminit të veshura me pluhur të fshehur dhe rezistent ndaj ndryshkut ofrojnë mbështetje të fortë.
Përfshihen jastekët me shkumë të trashë dhe të dendura.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Sallon Mobilje Patio / Set në natyrë Swing / Patio Umbrella / Kuti e Storage Kopshti / tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mobilje divan në natyrë / Set Dining Set Rastan / Bistro Karrige dhe Tabela / Beach Karrige / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Outdoor Mobilje Mbulon të cilat mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne jemi duke kërkuar sinqerisht përpara për të ndërtuar gjatë dhe marrëdhënie të qëndrueshme të biznesit me të konsumatorëve në shtëpi dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


  • Thurje me rrëshirë premium të punuar me dorë
  • Përfundimi i nuancuar i ombrellës i jep dimension të shtuar xunkthit të rrumbullakosur të gjithë motit
  • Kornizë e ekspozuar alumini
  • Spërkatje e butë e armëve dhe e pasme përsos pamjen e një krahu standard bllok ndërsa jepni një ulje të rehatshme
  • Pëlhurë 100% kundër ujit, poliester ose Olifen ose Sunbrella të gjitha në dispozicion
  • Jastëkët e gjithë motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi

rettan outdoor furniture


Cube Wicker Sofa Set

Furniture Of Rattan

M ose e produkteve të përafërta

product catalogue

Patio Furniture

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.


E tëra çfarë ju duhet të bëni është të fshini mobiljet me ujë të butë me sapun dhe ta shpëlani.


Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture

Një periudhë na:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Rattan Living Room Furniture

Rattan Furniture

Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Veshja modulare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta