Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëVeshja modulareMobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët
 • Mobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët
 • Mobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët
 • Mobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët
 • Mobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët
 • Mobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët

Mobilje e grupit të xunkthit të madh të xunkthit të rrumbullakët

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0224

Material: Rattan / Wicker

Style: Simple, Modern Design

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: New

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof

Rattan: UV Resistent Flat PE Rattan

Foam: 28-30 Density Foam

Frame: Rust-resistant Powder-coated Frame

Glass: 5mm Tempered Glass

Product Name: Rattan Garden Furniture Aluminium Sofa Set

Warranty: 3years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Yantian,Shekou

përshkrim i produktit

S0224 Mobilje e Setit të xunkthit të rrumbullakët të madh Rattan

Shtrirjet ekstra të thella dhe krahët e gjerë e bëjnë këtë Koleksion një përbërje të rehatshme për shumicën e çdo ambienteve. Përfundimi me gri të oqeanit të thurrjeve të të gjitha motit harmonizohet në mënyrë të përkryer me tavolinat e zbardhura të koleksionit. Kornizat e aluminit të veshura me pluhur të fshehur dhe rezistent ndaj ndryshkut ofrojnë mbështetje të fortë. Përfshihen jastekët me shkumë të trashë dhe të dendura.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Set Rattan ngrënie Set / karrige Bistro dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti Alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Mobilje Patio Patrune / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule bastun prej palme kacavjerrëse / Mbulon mobiljet në natyrë që mund të plotësojnë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.


  • Thurje me rrëshirë premium të punuar me dorë
  • Përfundimi i nuancuar i ombrellës i jep dimension të shtuar xunkthit të rrumbullakosur të gjithë motit
  • Kornizë e ekspozuar alumini
  • Spërkatje e butë e armëve dhe e pasme përsos pamjen e një krahu standard bllok ndërsa jepni një ulje të rehatshme
  • Pëlhurë 100% kundër ujit, poliester ose Olifen ose Sunbrella të gjitha në dispozicion
  • Jastëkët e gjithë motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi

Big Wicker Sofa

Garden Furniture Rattan

WICKER OUTDOOR FORNITURE


WICKER OUTDOOR FORNITURE

E mor Related Products

product catalogue

Patio Furniture

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona thurje janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.


E tëra çfarë ju duhet të bëni është të fshini mobiljet me ujë të butë me sapun dhe ta shpëlani.


Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture

Një periudhë na:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Rattan Patio Furniture

Rattan Furniture

Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Veshja modulare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta