Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëVeshja modulareMobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape

  Lloji i pageses: L/C,T/T
  Incoterm: FOB,CIF
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: S0214

Material: Rattan / Wicker

Style: Simple, Modern Design

Usage: Outdoor

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: New

Fabric: UV Protection Water Proof Colorfast

Color: Optional

Cushion: Waterproof

Rattan: UV Resistent Flat PE Rattan

Foam: 28-30 Density Foam

Frame: Rust-resistant Powder-coated Frame

Glass: 5mm Tempered Glass

Product Name: Rattan Garden Furniture Aluminium Sofa Set

Warranty: 3years

Additional Info

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

prodhimtari: 60*40HQ each month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

certifikatë: SGS EN581-1/2

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Yantian,Shekou

përshkrim i produktit

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse S0214, gërshetim në natyrë, divan në formë L

Pjesë të rehatshme të zbutura në formimin rrethor e bëjnë më të lehtë për këtë Koleksion krijimin e dhomës së fundit të bisedave të hapura. Përfundoni rregullimin me tabela fundi, një osman, një tryezë zjarri, një tryezë mbledhjeje ose një tryezë ombrellë. Fijet e thurrjes me cilësi të lartë janë të endura mbi korniza alumini të veshura me pluhur ; Garancia e prodhuesit 3-vjeçar.

Fabrika jonë është prodhues profesional dhe i specializuar në Mobilje divan në natyrë / Mobilje ngrënie ngrënie Set / Kryetari Bistro dhe Tabela / Kryetari i plazhit / Wicker Daybed / Bar Tabela dhe Stool / Mobilje Kopshti alumini / Mobilje Kopshti kompensatë / Mobilje Patio me gjemba / Swing Outdoor Set / Patio Ombrella / Kuti e Storage e Kopshtit / Tenxhere me lule Rattan / Mobilje për Patio të përdorura PE / Mobilje në natyrë Rattan i cili mund të plotësojë nevojat tuaja ndihmuese.

Ne sinqerisht mirëpresim për ndërtimin e marrëdhënieve të gjata dhe të qëndrueshme të biznesit me klientin brenda dhe jashtë vendit. Na tregoni çfarë keni nevojë. Ne do ta bëjmë të ndodhë.



  • Thurje me rrëshirë premium të punuar me dorë
  • Përfundimi i nuancuar i ombrellës i jep dimension të shtuar xunkthit të rrumbullakosur të gjithë motit
  • Kornizë e ekspozuar alumini
  • Spërkatje e butë e armëve dhe e pasme përsos pamjen e një krahu standard bllok ndërsa jepni një ulje të rehatshme
  • Pëlhura akrilike dhe të endura me 100% zgjidhje
  • Jastëkët e gjithë motit kanë një thelb të shkumës me rezistencë të lartë të mbështjellë në poliester prej pelushi

S0214 Rattan Furniture OutdoorS0214 Patio Lounge ChairS0214 L Arm Loveseat WickerS0214 Wicker Armless ChairS0214 Wicker Coffee Table


E mor Related Products

product catalogue 2

Patio Furniture

WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona thurje janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.


E tëra çfarë ju duhet të bëni është të fshini mobiljet me ujë të butë me sapun dhe ta shpëlani.


Rattan Furniture Color

Pëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture

Një periudhë na:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.

Rattan Furniture Outdoor

Rattan Furniture

Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Veshja modulare

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta