Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëVeshja modulare

Veshja modulare (Total 119 Products)

Kategoritë e produkteve të Veshja modulare , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Veshja modulare , furnizuesit Set sofër thurje / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Divan seksion në natyrë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Mobilje divan kopshti alumini Seksion shtrati divan seksionale

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Divane e shtruar me patio direkte Ky grup është ideal për ata që adhurojnë festa shtëpiake dhe ngjarje të mëdha sociale verore. Ky grup i gjerë i divanit të kopshtit lejon që të paktën 6 të ulen të qetë me lehtësi të madhe. Si dhe rehati, ky grup...
Divane e shtruar me patio direkte

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Divane e shtruar me patio direkte Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin e Mobiljeve të Sofjes në natyrë një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth...
Homebase mobilje të lirë kopsht

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Homebase shitje e lirë e
Mobilje për Rattan Patio me Dizajn të Ri

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje të reja me patio patinxhani PE të dizajnit Moderne dhe funksionale, do të shijoni mundësi të bollshme për tapiceri për mysafirët dhe familjen me një divan me dy vend, 2 karrige klubi dhe një tavolinë kafeje Sophie Set Outdoor duhet të...
Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në natyrë Gërshetim Sofa L Shape

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse S0214, gërshetim në natyrë, divan në formë L Pjesë të rehatshme të zbutura në formimin rrethor e bëjnë më të lehtë për këtë Koleksion krijimin e dhomës së fundit të bisedave të hapura. Përfundoni rregullimin me...
Mobilje xunkthi me dizajn të bukur Set për Patio në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje xunkthi e lirë dhe e bukur Dizajn i Patos në natyrë Divane luksoze konservatore të vendosur nga diapazoni i brendshëm i mobiljeve konservator të palmës. Fijet natyrale të endura me dorë, mbi një kornizë alumini me cilësi të lartë. Të...
Mobilje moderne për ballkone Wicker Rattan Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

4 copë Mobilje prej palme kacavjerrëse në natyrë Rattan në natyrë Brown, të përziera Sofa Set Outdoor krijon një parajsë ekzotike në oborrin e shtëpisë tuaj. Ky grup është i njohur për kthesat e tij të këndshme dhe stilin bashkëkohor. Ngjyra...
Divane moderne e rrepës PE KD

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Dreka moderne e shitjes në internet, divan i jashtëm PE Kattan KD Shtuar në koleksionin tonë është SERIET E RI VJETORE me të gjitha modelet e xunkthit kafe dhe kombinimi i jastëkut të qymyrgurit. Ky grup divan i brendshëm i shtruar me diell, i cili...
Set prej divan i xunkthit për kopsht 4 vendësh

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

4 komplete të vendosura për divan kopshtin e kohës së lirë Dore të punuara nga gri të lehta të endura fort gri PE Wicker Jastëkët janë me zinxhir, makinë larëse, UV dhe rezistente ndaj mykut i vendosur përfshin 1 Selinë e Dashurisë 2 Karrige të...
Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë Dhuroni hapësirën tuaj të jetesës një ajër të sofistikimit në qendër të qytetit me divanin pëlhurë seksionale. Kjo pjesë e jashtëzakonshme e mobiljeve vjen me një shirit të hapur në anën e djathtë, si dhe një...
Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me thurje sintetike të shkallës tregtare premium dhe e injektuar me frenues të rrezeve UV për të parandaluar venitje ose çarje. Jastëkët janë të...
Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me thurje sintetike të shkallës tregtare premium dhe e injektuar me frenues të rrezeve UV për të parandaluar venitje ose çarje. Jastëkët janë të rehatshëm, të...
Set për biseda divanësh prej 4 pjesësh kopshti

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Divane e shtruar me patio direkte Shijoni të uleni rreth zjarrit me familjen dhe miqtë tuaj me këtë grup tavolinash shtrimi dhe zjarri. E kompletuar me katër karrige klubi, një dashuri tre vendesh dhe tryezë zjarri. Karriget e klubit dhe ulëset e...
Mobilje në natyrë Alumini Sofa Living Rastesishme Sofa S0277

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Mobilje në natyrë Alumini Sofa Living Rastesishme Sofa S0277 Këto komplete vijnë me jastekë për larje të makinës të zgjatura, sedilje mëndafshi prej poliesteri mëndafshi, baza alumini të veshura me pluhur katror, ​​tabela të lartë të qelqit të...
Set i ri me divan të jashtëm të lakuar me dizajn të ri Set me jastek

markë: GE

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 2000Sets per month

Set i ri me divan të jashtëm të lakuar me dizajn të ri Set me jastek Për shkak të mekanizmit të integruar të lëvizjes së valvulave të lehta është gjithashtu shumë e lehtë për t'u ulur ose ngritur në mënyrë që të gjeni cilësimet ideale që ju...
Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa Ky komplet i divanit nuk do të shtojë fundin e stilit dhe klasit në kopshtin apo konservatorin tuaj. Natyra modulare e këtij grupi qoshe ju lejon të organizoni tapicën tuaj që t'i përshtatet...
Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009)

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009) Mblidhni më të afërtën dhe më të dashurit në lidhje me Seksionin Seksional për Seaton Vjetor me 8 Pjesë E përkryer për relaksimin e pasdites së verës ose argëtuese...
Mobilje në natyrë Set Patio divan

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë Dizajni i lakuar, modular, i lëmuar i këtij grupi të divanit të qoshes, i garantuar për t’i dhënë kopshtit tuaj një pamje unike dhe të sofistikuar, e cila është e pashembullt nga sofrat e tjera të qosheve në...
Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Set Sofa L Rattan Sofa L Shape Stili i thurrjes së jastëkit përdor rrobaqepësinë e qetë dhe të pastër të duarve, pa tubacione ekstruduese. Korniza me proporcion bujarisht është e punuar me dorë të thurur me ngjyra, PE rrëshirë. Pëlhurë është...
Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi prej 5 copë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi 5 copë Origjina e dizajnit është e pastër evropiane. Elementet e rehatisë janë frymëzuar nga stili i qetë i Ishujve Havaja. Seria Aloha vjen në shumë konfigurime, por të gjitha paraqesin një...

Kinë Veshja modulare furnizuesit

Mobilje për ulëse modulare në natyrë

Mobilje për ulëse modulare që është divan seksion ose divan i vendosur kopsht, dizajn gjysëm i rrumbullakët ose dizajn i rrumbullakët, divan i projektimit L etj.

Relaksohuni dhe lëshohem në jastekët e trasha, të gjithë motit dhe jastëkët e pasmë

gërshetim i shkëlqyeshëm i duarve dhe pëlhurë e papërshkueshme nga uji divan, që është zgjedhja juaj e parë për t'u çlodhur në kopsht.


· Dore rezistente me rrëshirë premium UV rezistente

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

· Tabela xhami të shkathëta të gjithanshëm

· Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.


Mobilje shtrojë modulare në natyrë me stil të ndryshëm dhe gërshetim dore

S0056-2 modular seating sofaKD-S0249 modular seating set

s0106a rattan modular seating sofaS0225 modular seating garden sofa

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim