Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje për dashuri

Mobilje për dashuri (Total 4 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje për dashuri , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje për dashuri , furnizuesit Mobilje për shtratet e divanit Loveseat / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje divan dashurie R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Mobilje kopsht Mobilje kopshtesh me dashuri

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje kopsht Mobilje kopshtesh me dashuri Mobilje
Mobilje kopshtesh të jashtme Patio Loveseats

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje kopshtesh të jashtme Patio Loveseats Materiali i thurjes me rrëshirë është mirëmbajtje e fortë, e qëndrueshme dhe e ulët. Thjesht
Mobilje dashurie nga poliestër Rattan Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje dashurie nga poliestër Rattan
Mobilje në natyrë PE Rattan Loveseats Sofa

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë PE Rattan Loveseats Sofa Korniza e lehtë e aluminit reziston ndaj dëmtimit të lagështisë, kërkon kujdes minimal, dhe

Kinë Mobilje për dashuri furnizuesit

Mobilje dashurie

Mobiljet LovLoveseat nënkupton divanin e dy vendeve. Mobiljet tona të dashurisë kanë një qëndrim të qetë, jugor, të endur në mënyrë të ndërlikuar në thurje rrëshirë të lagur me driftwood. Relaksohuni dhe lëshohem në jastekët e trasha, të gjithë motit dhe jastëkët e pasmë.


Thurje me rrëshirë të lartë premium rezistent ndaj rrezatimit UV

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

· Tabela xhami të shkathëta të gjithanshëm

· Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.


GE i pëlqen mobiljet me stil të ndryshëm dhe gërshetim dore

loveseat sofaS0239 Loveseat furniture

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim