Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje për karriget e dhomësbastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell
 • bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell
 • bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell

bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell

  Lloji i pageses: L/C,T/T,D/P
  Incoterm: FOB,CIF,EXW
  Min. urdhër: 10 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: L0087

Material: Rattan

Style: Modern

Kind: Home Office Furniture

Folded: Unfolded

Type: Combination

Customized: Customized

Disassembly: Undisassembly

Condition: New

Additional Info

paketim: paketim fleksibël flluskë

markë: GE

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell

Salloni i dhomave të Hazle Lounge Beachcrest i vendosur me Jastëk është mënyra më e përsosur për të zbukuruar dekor tuaj në natyrë. Shtë në dispozicion në shumë përfundime dhe shton një tërheqje të këndshme në modelin e oborrit tuaj ose të pishinës. Kjo karrige bashkëkohore e një sallë pritjeje ka një kornizë metalike që rrit forcën dhe besueshmërinë e saj, dhe përfshin jastekë që ofrojnë rehati dhe pushim ideal. Isshtë e endur në thurje sintetike që i jep asaj një prekje të bukurisë. Ky grup karrige Hazle Lounge me Jastëkë nga Beachcrest Home është i lehtë për tu mirëmbajtur dhe mund të pastrohet duke përdorur një leckë të butë të thatë.

Dsc 4352

Dsc 9973

Përshkrimi i produktit

Model No.

L0099

Color

Optional

Material

1.Powder-coated aluminum tube frame

2.UV-resistant PE wicker

3.Water proof fabric cushion

Style

modern

Usage

Garden/ Patio/ Hotel

Specification


sunbed:160Φ*80G.W/kgs

18

Volume/m

1.8

Package

Soft bubble  packaging or as your requirement


2. Shërbimi i Prodhimit

Quality Assurance

2-5years

Trade Terms 

FOB/ CIF/ DDU

Customized

By your design and  requirement

After Service

Further service is available

Karakteristikat e produktit

Selling Point

Full-welding and   polishing

Workmanship

100% Weaving by hands

Connotation

Elegance and Nobleness

Orientation

Middle and High-end

4.Për ne

1 (1)

1 (3)

1 (2)

1 (4)

1 (5)

Procesi i prodhimit

2 (3)

2 (1)

2 (2)

2 (4)

6.FAQ

Why do we choose Golden Eagle?

1. Supplier's Trade Assurance .Get Full Protection for Your Orders.

2. Making the sample until you are satisfied with it.
3. Providing production schedule photos to ensure you know every process.
4. Offering professional one-on-one service and replying your E-mail within three hours.
5. Shipment sample for checking before shipment.

How to order?

1.Send Inquiry of the model and qty you want, get latest price.

2.Confirm the order details and then confirm the PI.

3.Arrange the deposit, and then start production.

4.Keep you posted the order status and finish them in four weeks.

Shipment

By Sea or by air for sample

Payment

T/T,30% deposit and the balance clear before shipment, LC,OA is also available.

MOQ

40HQ that you can mix 5 different items.Kategoritë e Produktit : Mobilje divan prej xunkthi në natyrë > Mobilje për karriget e dhomës

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta