Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje divan prej xunkthi në natyrëMobilje për karriget e dhomës

Mobilje për karriget e dhomës (Total 38 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje për karriget e dhomës , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje për karriget e dhomës , furnizuesit Mobilje moderne në natyrë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mobilje në natyrë prej druri R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Mobilje për kohën e lirë të aluminit rri kot dielli

Çmimi i njësisë: USD 58 - 88 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
50 Set/Sets USD 58 / Set/Sets
10 Set/Sets USD 88 / Set/Sets

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Mobilje për kohën e lirë të aluminit rri kot dielli Klasicizmi i kuptuar plotëson dizajnin këndor përparimtar në koleksionin Vaucluse. Duke provuar një relaksim të pastër me tapicat e saj të bollshme dhe kornizat alumini të veshura me pluhur...
Familja e kopshtit kohën e lirë mobilje popullore rri kot dielli

Çmimi i njësisë: USD 58 - 88 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
50 Set/Sets USD 58 / Set/Sets
10 Set/Sets USD 88 / Set/Sets

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Familja e kopshtit kohën e lirë mobilje popullore rri kot dielli Ky sunlounge Pier ka një stil bashkëkohor duke e bërë atë të përshtatshme për lounging pishinë dhe jetesën në natyrë. E shkëlqyeshme për banjën e diellit dhe për t'u çlodhur pranë...
Restaurimi i seksionit të kopshtit të kohës së lirë të aluminit alumini

Çmimi i njësisë: USD 400 - 700 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
10 Set/Sets USD 400 / Set/Sets
50 Set/Sets USD 700 / Set/Sets

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Restaurimi i seksionit të kopshtit të kohës së lirë të aluminit alumini Kornizat e qëndrueshme të aluminit A-indonezian të shkallës A të kombinuara me shiritat e shtrënguar me Twitchell dhe ekipin e jastëkëve të rrobave të diellit Sunbrella për të...
Divan i ri i kopshtit të dizajnit me tavolinën HPL

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Divan i ri i kopshtit të dizajnit me tavolinën HPL Frymëzuar nga Plazhi i pabesueshëm i Clovelly Beach i Sidneit, kjo koleksion përmban një stil mobiljesh për ultra-bashkëkohoren. Me një kornizë alumini të ngurtë, të qëndrueshëm, të përcaktuar që...
7 copë Komplet i ngrënies me furça të bukura në kërkim të bukur

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

7 copë Komplet i ngrënies me furça të bukura në kërkim të bukur Shtoni rehati dhe stil në zonën tuaj në oborrin e shtëpisë me Set Dining Outdoor Metal 7-copë. Ky grup është i qëndrueshëm me kornizat e tij Alumini të ndërtuara për të zgjatur shumë...
Platformë e bukur e bukur e paraqitur në divan nga forma e drurit

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Platformë e bukur e bukur e paraqitur në divan nga forma e drurit Ky është një shembull i një divan modular në formën e tij më të pastër. Gjeometria e saj ortogonale bazohet në një model të modularitetit drejtkëndor, që do të thotë se mund të...
Fund i lartë i bukur endje e butë divan dashurie

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Fund i lartë i bukur endje e butë divan dashurie Ky divan i butë i butë Wicker përmban kornizë të qëndrueshme alumini që është rezistent ndaj ndryshkut dhe zeros. Do copë është bërë nga një thurje natyrale fshatar PVC që është edhe e bukur edhe...
Divane e butë PVC me litar të lartë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Divane e butë PVC me litar të lartë Me kornizën e tij të qëndrueshme të pluhurit të veshur me alumin dhe materialin e thurrjes të endur, ky divan Brown Wicker Patio Spaces Small Spaces është jashtëzakonisht i qëndrueshëm dhe i qëndrueshëm ndaj...
7 copë druri furçë dore si grup ngrënie

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

7 copë druri furçë dore si grup ngrënie Shtoni rehati dhe stil në zonën tuaj në oborrin e shtëpisë me Set Dining Outdoor Metal 7-copë. Ky grup është i qëndrueshëm me kornizat e tij prej alumini të ndërtuara për të zgjatur shumë dhe veshja e pluhurit...
komplet i bukur i vendosur divan i vendosur prej divan alumini

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Përdorni aluminin e mobiljeve në plazh me rri kot dielli Ky sallë pritjeje ikonike e diellit u jepet një fund i lagur që i bën ato të përsosura për bungalot buzë plazhit ose tërheqjet e shtëpive të liqenit. Shkalla e tyre një kornizë alumini dhe...
3 copë karrige të rrumbullakëta me litar të ri

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers/month

3 copë karrige të rrumbullakëta me litar të ri Sofja jonë me litar sjell dridhjet e shtruara të një tërheqje bregdetare në çdo ambient të jashtëm. Litari i rrëshirës të gjithë motit është punuar me dorë në një model të lakuar të hapur rreth...
Përdorni aluminin e mobiljeve në plazh me rri kot dielli

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Përdorni aluminin e mobiljeve në plazh me rri kot dielli Ky sallë pritjeje ikonike e diellit u jepet një fund i lagur që i bën ato të përsosura për bungalot buzë plazhit ose tërheqjet e shtëpive të liqenit. Shkalla e tyre një kornizë alumini dhe...
Set i ngrënshëm prej alumini të zi në natyrë 7 copë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Set i divanit për transferimin e nxehtësisë së aluminit në kopsht Me siluetën e tij të këndshme të hapur dhe të ajrosur, Sofa jonë Kali kap stilin kalimtar në një shkallë të madhe. Korniza e rëndë e aluminit është e veshur me pluhur për mbrojtje të...
Set i divanit për transferimin e nxehtësisë së aluminit në kopsht

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Set i divanit për transferimin e nxehtësisë së aluminit në kopsht Motivi quatrefoil i kësaj divan vendos një kthesë bashkëkohore në portat alumini me moshë të vjetër të Evropës. Cshtë punuar me profesionalizëm prej alumini me bashkime të shkruara me...
4 copë divan bazë alumini për transferimin e nxehtit

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

4 copë divan bazë alumini për transferimin e nxehtit Mbledhja jonë e tapicave ofron zgjedhje më bindëse se kurrë. Kornizat e patëmetë të aluminit të patëmetë, të shkallëzuara, janë krijuar për të provuar kohën. Detajet e imëta të mobiljeve të tilla...
4pcs kopsht oborr spanjol përdorim vendosur divan i kthyeshëm

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

4pcs kopsht oborr spanjol përdorim vendosur divan i kthyeshëm Festa e përsosur e kopshtit. Kjo është ajo që Grayson e quan në mendje. Ky koleksion i tapicave pa kohë është elegant, pa u bezdisur, me një grilë të lartë mbrapa dhe dizajn të ajrosur që...
kohën e lirë të qëndrueshme ndaj rrezet UV gërshetimit të shtratit të diellit

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

kohën e lirë të qëndrueshme ndaj rrezet UV gërshetimit të shtratit të diellit Mos u tërhoq nga pishina ose thith diellin në oborrin e shtëpisë të shtëpisë së shtëpisë tuaj me Valery Chaise Lounge Shtratin e diellit. Sado elegant të jetë funksional,...
Krevat dielli alumini të qëndisur të qëndrueshëm ndaj rrezatimit UV

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

Krevat dielli alumini të qëndisur të qëndrueshëm ndaj rrezatimit UV Shijoni një argëtim në diell në oborr spanjol apo hyrjen tuaj me këtë palë sallone moderne të karrocave! E krijuar nga alumini, secila shah përmban një kornizë të rreshtuar në një...
bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

bastun prej palme kacavjerrëse të endura alumini të kuq dhe të bardhë të rrumbullakët në diell Salloni i dhomave të Hazle Lounge Beachcrest i vendosur me Jastëk është mënyra më e përsosur për të zbukuruar dekor tuaj në natyrë. Shtë në dispozicion në...
rri kot diell plazhi popullor në natyrë

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

rri kot diell plazhi popullor në natyrë Filloni përsëri me një libër ose fluturojeni në diell me këtë palë karrige të dhomave të prapambetura të mbështjellura. E punuar me një kornizë alumini, çdo pjesë rezistente ndaj motit përmban shtatë pozicione...
plazhi i popullarizuar plazhi që endet lounger dielli

markë: GE

paketim: paketim fleksibël flluskë

Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

plazhi i popullarizuar plazhi që endet lounger dielli Duke shfaqur një bazë të xunkthit dhe duke ftuar jastëk poliesteri, ky sallë pritjeje parfumesh thelbësore që shtrihet shton stilin e vlefshëm turistik në ansamblin tuaj alfresco. E themeluar në...

Kinë Mobilje për karriget e dhomës furnizuesit

Karrige rri kot Mobilje

Mobilje për karriget e dhomës që do të thotë karrige e vetme, me dizajn të gërshetimit të bastunit prej palme kacavjerrëse ose kornizë alumini, karrige rri kot dhe bëni setin 1 + 1 + 1 ose setin e shtrojave të ndarjes L seksionale. Ju mund të dekoroni kopshtin ose shtëpinë tuaj në shumë mënyra të ndryshme.

Thurje me rrëshirë të lartë premium rezistent ndaj rrezatimit UV

Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj pluhurit

Jastëkë të përfshirë me shkumë divan 30 densitet

Tabela xhami të shkathët të gjithanshëm

Jastëkë gjithashtu të disponueshëm me 100% pëlhurë të papërshkueshëm nga uji.

mobilje për karrige në natyrë me stil të ndryshëm dhe gërshetim dore

lounge chairs furnitureS0203S lounger chairs furniture


S0246 lounge Chairslounge chairs outdoor furniture

Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Mobiljet e divanit në natyrë janë prodhuar

nga mobiljet e jashtme Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim