Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKutia e ruajtjes së kopshtitMobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec
 • Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

  Lloji i pageses: L/C,T/T,Paypal,Western Union
  Incoterm: FOB,CFR,CIF
  Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: KD-BB0024

Material: Rattan, UV Ratttan+aluminum

Style: Modern

Kind: Home Office Furniture

Folded: Unfolded

Type: Combination

Customized: Customized

Disassembly: Disassembly

Color: Brown

Condition: New

Size: 132*52*61

Warranty: 12 Months

Usage: Patio/home/hotel/garden

Frame: Aluminum

Rattan Lifespan: 2000hrs

Design: KD

Gross Weight: 18.5kgs/pcs

Volume: 0.14cbm

Additional Info

paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

prodhimtari: 1000000000sets

markë: Shqiponja e artë

transport: Ocean,Air

Vendi i origjinës: Dongguan

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

certifikatë: ISO9001

Kodi HS: 9401719000

port: Shenzhen Port,Ningbo Port

përshkrim i produktit

Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne kemi një gamë të ngjyrave dhe modeleve me ose pa kapak - madje ato të etiketuara për fryrjen tuaj të brendshme të rregullt.

përshkrimi i kutisë së ruajtjes:


UV rezistent ndaj rrezet UV + tub alumini

132 * 52 * 61cmKuti jastëk jastëk jastëk


A shqetësoheni akoma jastëkët tuaj të divanit në natyrë do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk mund të rezervojë jastëk dhe ta mbrojë atë nga lagështi. Isshtë kutia e magazinimit jastëk Golden Eagle Outdoor

Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e Mobiljeve në natyrë me cilësi të lartë, komplet të mrekullueshëm divan, grup ngrënie, ritëm, Bar Set , lounger.etc.


kënaqësia vizuale! Modelet tona janë të pastra, të lehta dhe të gatshme për tu shijuar. Jini krenarë që shijoni stilet e thurjes

Ju mund të jetoni me mobilje bar oborr Golden Eagle me dizajn elegant dhe ndjenjë të qetë.


Mbulesa e diellit është e disponueshme.

Madhësia është e rregullueshme.

Ngjyra është opsionale.


Stroage Box Outdoor

Më shumë produkte të lidhuraproduct catalogue 2


WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur gjithashtu si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjenjë dhe pamje të shkëlqyeshme të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurrjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . E gjithë Mobilja jonë e xunkthit është bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture ColorPëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për përdorim jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 15 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Kategoritë e Produktit : Kutia e ruajtjes së kopshtit

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim