Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKutia e ruajtjes së kopshtitKuti moderne e ruajtjes së kopshtit
 • Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit
 • Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit
 • Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit
 • Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit
 • Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit

Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: B0001-2

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

74*54*92: Size Is Optional

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 5000 pieces per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit


A shqetësoheni akoma jastekët e divanit tuaj të kopshtit do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk mund të rezervojë jastëk dhe ta mbrojë atë nga lagështi. Isshtë kutia e magazinimit modern të kopshtit Golden Eagle.

Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë, komplet të mrekullueshëm të divanit, grupin e ngrënies, lëkundjen, grupin e barit, sallon.etc.


kënaqësia vizuale! Modelet tona janë të pastra, të lehta dhe të gatshme për tu shijuar. Jini krenarë për të shijuar stilet e thurjes të bëra për të

Ju mund të jetoni me mobilje bar oborr Golden Eagle me dizajn elegant dhe ndjenjë të qetë.


Mbulesa e diellit është e disponueshme.

Madhësia është e rregullueshme.

Ngjyra është opsionale.


Outdoor Storage Box

Më shumë produkte të lidhuraproduct catalogue


WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona thurje janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture ColorPëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Cushion Stroage Box

Rattan Furniture


Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Kutia e ruajtjes së kopshtit

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta