Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKutia e ruajtjes së kopshtitKuti jastëk jastëk jastëk
 • Kuti jastëk jastëk jastëk
 • Kuti jastëk jastëk jastëk
 • Kuti jastëk jastëk jastëk
 • Kuti jastëk jastëk jastëk

Kuti jastëk jastëk jastëk

  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 58 Cubic Meter
  Koha e dërgimit: 40 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: B0001

Style: Modern

Material: Rattan / Wicker

Folded: Unfolded

Customized: Customized

Condition: Used

128*63*68: Inner Cover Is Available

Additional Info

paketim: Qese me dy flluska

prodhimtari: 5000 pieces per month

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Guangdong në Kinë

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

certifikatë: SGS

Kodi HS: 940300

port: Shenzhen,Shekou,Tantian

përshkrim i produktit

Kuti jastëk jastëk jastëk


A shqetësoheni akoma jastëkët tuaj të divanit në natyrë do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk mund të rezervojë jastëk dhe ta mbrojë atë nga lagështi. Isshtë kutia e magazinimit jastëk Golden Eagle Outdoor

Golden Eagle është e specializuar në prodhimin e mobiljeve me cilësi të lartë në natyrë, komplet të mrekullueshëm të divanit, grupin e ngrënies, lëkundjen, grupin e barit, sallon.etc.


kënaqësia vizuale! Modelet tona janë të pastra, të lehta dhe të gatshme për tu shijuar. Jini krenarë për të shijuar stilet e thurjes të bëra për të

Ju mund të jetoni me mobilje bar oborr Golden Eagle me dizajn elegant dhe ndjenjë të qetë.


Mbulesa e diellit është e disponueshme.

Madhësia është e rregullueshme.

Ngjyra është opsionale.


Stroage Box Outdoor

Më shumë produkte të lidhuraproduct catalogue 2


WICKER Sintetik

Veshja PE e njohur edhe si xunkth PE Rattan ose xunkth rrëshirë, është bërë nga materiale sintetike si fibrat e rrëshirës polipropileni . Ka një ndjesi dhe pamje të shkëlqyeshme, dhe në krahasim me thurjen natyrale, është vërtetuar se është mirëmbajtje shumë e qëndrueshme dhe me të vërtetë e ulët . Të gjitha mobiljet tona prej xunkthi janë bërë nga materiale sintetike dhe pastrimi i këtyre materialeve sintetike është i thjeshtë.

Rattan Furniture ColorPëlhurë

Pëlhura e përdorur në prodhimin e jastekëve që bëjnë pjesë në shumë prej pjesëve të mobiljeve në koleksionet e mobiljeve të prodhuara nga Blue Bay është pëlhura më e mirë në natyrë dhe është e garantuar. E endur nga fijet akrilike të tretura, Patio Collection i pëlhurës në natyrë është krijuar posaçërisht për t’u përdorur jashtë.

Ngjyrat e saj mbajnë shpejt me kalimin e kohës dhe është shumë rezistent ndaj ujit, substancave të yndyrshme dhe rrezet UV. E thjeshtë për tu mirëmbajtur, mund të mbetet jashtë, pavarësisht motit.

Cushion Color Rattan Furniture


Rreth nesh:

1. Fabrika jonë është më shumë se 14 000 metër katror i madh.

2. Salla e ekspozitës është rreth 4 00 metra katrorë.
3. Ne kemi ekip profesional të shitjes dhe më shumë se 200 punëtorë.
4. Kapaciteti i y tonë facto r është 60 kontejnerë / muaj.
5. Ne morëm pjesë në panairin e mobiljeve CIFF dhe panairin e kantonit.


Stroage Box Garden

Rattan Furniture


Rattan Furniture

Kategoritë e Produktit : Kutia e ruajtjes së kopshtit

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim