Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteKutia e ruajtjes së kopshtit

Kutia e ruajtjes së kopshtit (Total 9 Products)

Kategoritë e produkteve të Kutia e ruajtjes së kopshtit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kutia e ruajtjes së kopshtit , furnizuesit Kutia e ruajtjes së kopshtit plastik / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Kutia e ruajtjes së kopshtit PE R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Mobilje bastun prej palme kacavjerrëse në shtëpi importojnë mobilje bishtalec

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne...
Kuti depozitimi në natyrë 2019 për shtëpi dhe hotel

markë: Shqiponja e artë

paketim: paketë fleksibël flluskë e shtresës

Aftësia e Furnizimit: 10000000sets

Fshehni gjërat tuaja në pamje të thjeshtë me kutitë e ruajtjes. Pavarësisht nëse ju jeni një 'hedh dhe shkoni' ose një person 'çdo gjë në vendin e vet', një kuti ruajtjeje krijon një pamje të rregullt dhe plotëson stilin tuaj. Ne...
Mobilje në natyrë Rattan Karrocë

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Mobilje në natyrë Rattan Karrocë Kjo karrocë e lëvizshme karrocë kuzhine e kuzhinës është ideal për të shtuar hapësirë ​​shtesë kundër kuzhinës tuaj. Me katër mbajtësa univerzalë drejtues, ai siguron lëvizje më të lehtë. Dizajni Hierarkik ofron...
Përdorim special për kutinë e ruajtjes së mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Përdorim special për kutinë e ruajtjes së mobiljeve bastun prej palme kacavjerrëse Kjo raft ruajtjeje nga America Basket Company është ideal për t’u përdorur si një shportë dhurate, shportë ruajtjeje ose si dekor shtëpie. Eachdo raft përmban katër...
Raft librash për ruajtje të mobiljeve prej palme kacavjerrëse KD

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Funksioni Elegant Raft i mobiljeve me xunkth

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Funksioni elegant i xunkthit / rafteve të
Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kutia moderne e lidhjes me shtiza Patio A shqetësoheni akoma jastekët e divanit tuaj të kopshtit do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk që mund të rezervojë jastëkun dhe ta mbrojë nga lagështia. Dhe nuk është vetëm një kuti...
Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kuti moderne e ruajtjes së kopshtit A shqetësoheni akoma jastekët e divanit tuaj të kopshtit do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk mund të rezervojë jastëk dhe ta mbrojë atë nga lagështi. Isshtë kutia e magazinimit modern të...
Kuti jastëk jastëk jastëk

markë: Shqiponja e Artë

paketim: Qese me dy flluska

Aftësia e Furnizimit: 60 containers per month

Kuti jastëk jastëk jastëk A shqetësoheni akoma jastëkët tuaj të divanit në natyrë do të jenë të lagësht në shi? Hej, këtu është një kuti jastëk mund të rezervojë jastëk dhe ta mbrojë atë nga lagështi. Isshtë kutia e magazinimit jastëk Golden Eagle...

Kinë Kutia e ruajtjes së kopshtit furnizuesit

Kutia e ruajtjes së kopshtit është kostum për përdorim të kopshtit në natyrë për një kohë të gjatë, mund të vendosni jastekë, jastëk në kuti, të cilat janë shumë lehtësi për përdorim tregtar ose përdorim të përgjithshëm. Materiali është rezistent ndaj rrezet ultraviolet PE dhe kornizë alumini me trashësi 1.2 mm me shtresë pluhuri.

Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth kornizave të fshehura të veshura me pluhur të aluminit. Me dizajn të lehtë të hapur dhe mbulesë të brendshme të papërshkueshëm nga uji brenda shiut rezistent për një kohë të gjatë.

· Format tradicionale me një shkallë të gjerë, tërheqëse

· Dore rezistente me rrëshirë premium UV rezistente

· Kornizat e veshura me pluhur rezistente ndaj ndryshkut

· Shtimi i jastëkut shtesë, kutia e ruajtjes mund të jetë osmane

· Shtoni rrota në fund, lehtësi për lëvizje

Ne kemi kuti të ndryshme për ruajtjen e kopshtit të dizajnit, madhësi të ndryshme për zgjedhjen tuaj, ju mund të dekoroni shtëpinë ose kopshtin tuaj, ta bëni jetën tuaj të pastër dhe të rregullt.

Garden Storage boxGarden Storage box


Garden Storage boxGarden Storage box


Nëse keni ndonjë pyetje, ju lutemi kontaktoni direkt me ne. Kutia e ruajtjes së kopshtit prodhohet nga Mobilje në natyrë Golden Eagle me cilësi të lartë dhe pamje të mirë. Mirësevini ju mund të vizitoni Factory.For tonë për çdo pyetje, ju lutemi dërgoni postë direkt tek ne.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim