Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje të veshura me shkumëShkumë pa stil evropian PU pa shkumë
 • Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë
 • Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë
 • Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë
 • Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë
 • Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë

Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë

  Çmimi i njësisë: USD 890 - 900 / Set/Sets
  Lloji i pageses: T/T
  Incoterm: FOB
  Min. urdhër: 20 Set/Sets
  Koha e dërgimit: 30 ditë

Info bazë

Numri i modelit.: GE-F28

Material: Metal

Style: Modern

Kind: Home Office Furniture

Folded: Folded

Customized: Customized

Disassembly: Disassembly

Condition: New

Type: Single

Size: 160*60*48

Additional Info

paketim: kartona me mbrojtës qoshe

prodhimtari: China

markë: Shqiponja e Artë

transport: Ocean

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 80 Containers Per Month

Kodi HS: 9401719000

përshkrim i produktit

Shkumë poliuretani i lartë mobilje në natyrë Dizajni i modës

Në të vërtetë, pamja e materialit PUAPLUS theu kufizimet e mobiljeve tradicionale. Lakorja perfekte e prerjes e kombinuar me ergonominë, ujin dhe rrezet e diellit dëshmojnë një ambient perfekt të brendshëm dhe të jashtëm. Karakteristikat e tij të buta, miqësore me mjedisin, të lehta, të qëndrueshme, të pastra lehtë janë më të përshtatshme për hapësira të mëdha publike dhe private për zgjidhje të lehta dekorimi luksoze.

Mund të sjellë jo vetëm komoditetin dhe qëndrueshmërinë e tapiceri prej lëkure shtëpie në ambiente të jashtme, në mënyrë që klientët në diell dhe dëborë ndërsa ndiejnë rehatinë e tapiceri shtëpie. Në kontrast me tapiceri tradicionale të rrobave, nuk është e thjeshtë të deformohet, avantazhet e jo-venitur dhe mund të zënë industrinë e stilit të jetës C-pozicion.


new product
përshkrim i produktit

Sigurohuni që shkuma të jetë e pastër për të filluar me veshjen me 3 shtresa. Shtresa e parë është abetare që i jep ngjitjen shkumës dhe i mbylli shumicat. Shtresa e dytë është një shtresë PU me cilësi të lartë e cila i jep forcë veshjes.

Shtresa e fundit është shtresa e butë / shtresa e ngjyrës së prekjes. Kjo shtresë shërohet brenda natës dhe është e gatshme të dërgojë ditën tjetër.

process

water proof

anti UV

3 years warranty

Karakteristikat e mobiljeve

furniture features1,2 (1)

furniture features1,2 (2)

1. Dendësia e shkumës: 35 ~ 65KG / m3

Shkalla e ILD: 65

Zgjatja: 518%

Këmbimi i ngarkesës: 350 bs

2. Shtresa PU është e sigurt, ndaj mjedisit, e gjallë, rezistente ndaj UV-së, që përdoret si për ambiente të brendshme ashtu edhe për jashtë. Të gjitha ngjyrat PANTONE janë të disponueshme për zgjedhje.

3. Pas shërbimit të jashtëzakonshëm: 13 vjet garanci shërbimi, dhe ne mund të ndryshojmë veshjen e produktit sipas kërkesave të klientëve.

Përparësitë

advantages

Certifikatat

CERTIFICATIONS

mirëmbajtje

Pastrimi i rregullt është i nevojshëm për ta mbajtur produktin tuaj në një gjendje të këndshme. Përdorni ujë të ngrohtë me një pastrues të butë dhe leckë pambuku.

Një pastrues special special për mirëmbajtjen dhe ruajtjen e produktit tuaj të freskët.
Pastrimi javor është i nevojshëm për ta mbajtur produktin tuaj të pastër dhe për të shmangur njollat
Magazinimi mbani mobiljet tuaja brenda dhe të thata gjatë kushteve ekstreme të motit.

FAQ

Why do we choose Golden Eagle?

We are the most professional outdoor furniture manufacturer inChina.

We are in outdoor furniture more than 6 years.

We have professional sale team to offer you best service.

We have designer team to design new furniture/month.

How to order?

1.Send Inquiry of the model and qty you want, get latest price.

2.Confirm the order details and then confirm the PI.

3.Arrange the deposit, and then start production.

4.Keep you posted the order status and finish them in four weeks.

Shipment

By Sea or by air for sample

Payment

T/T,30% deposit and the balance clear before shipment, LC,OA is also available.

MOQ

40HQ that you can mix 5 different items.

Warranty

2-3 years start from you receive the   furniture

Kategoritë e Produktit : Mobilje të veshura me shkumë

Email tek ky furnizues
 • MichaelMr. Michael
 • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta