Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

HomeProdukteMobilje të veshura me shkumë

Mobilje të veshura me shkumë (Total 1 Products)

Kategoritë e produkteve të Mobilje të veshura me shkumë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mobilje shkumë poliuretani , furnizuesit Divan i veshur me shkumë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Fëmijët divan R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!
Shkumë pa stil evropian PU pa shkumë

Çmimi i njësisë: USD 890 - 900 / Set/Sets

Min.Order Çmimi i njësisë
50 Set/Sets USD 890 / Set/Sets
20 Set/Sets USD 900 / Set/Sets

markë: Shqiponja e Artë

paketim: kartona me mbrojtës qoshe

Aftësia e Furnizimit: 80 Containers Per Month

Shkumë poliuretani i lartë mobilje në natyrë Dizajni i modës Në të vërtetë, pamja e materialit PUAPLUS theu kufizimet e mobiljeve tradicionale. Lakorja perfekte e prerjes e kombinuar me ergonominë, ujin dhe rrezet e diellit dëshmojnë një ambient...

Kinë Mobilje të veshura me shkumë furnizuesit

Përparësia e mobiljeve të veshura me shkumë:

1. shumëngjyrësh.

Përdorimi i lëndës së parë me bazë të ujit me densitet më të mirë dhe më të dendur, të cilat janë të sigurta për fëmijët, miqësore me mjedisin dhe me ngjyra.

Mund të realizojë të gjitha ngjyrat e kartave të ngjyrave PANTONE për dizajnuesit dhe klientët që të zgjedhin lirshëm.

colorful

2.Afiniteti, Prekje e butë

Përdorimi i përgjithshëm i sfungjerit me densitet të lartë prej 35 ~ 65kg / m2, Asnjëherë mos deformo dhe shemb, mbrojtje e mjedisit, i frymë, i butë dhe fleksibël. Kur trupi i njeriut ulet, divan mund të mbështesë fuqimisht forcën e trupit. Ndjen rehatinë maksimale të shpatullës, belit dhe shpinës, dhe është ergonomike.

soft touch

Lidhje e thjeshtë
Nuk ka frikë nga dielli, era dhe shiu Sofja është bërë nga sistemi PUAPLUS
shtresa mbrojtese. Shtresa mbrojtëse e sistemit PUAPLUS ka fleksibilitet unik dhe rezistencë ndaj motit. Isshtë e lehtë për tu pastruar dhe butë në jetën e përditshme. Mund të përdoret brenda dhe jashtë.

seamless

4. Vlerësimi i densitetit të zgjatur: 35 ~ 65KG / m3 Vlerësimi ILD: 65
Zgjatja: 518%
Testi i ngarkesës deri në 350 lbs Forma e produktit mund të mirëmbahet
8-10 vjet

3 year guarantee

5. Shtresa e kolorit me shtypje UV Mund të përdoret brenda / jashtë
(Jashtë me dyshek prej druri ose dysheme) Në dispozicion në 16 opsione ngjyrash, ngjyra të personalizueshme (kanë kosto të personalizuar)

anti uv

6. Këshillë për mirëmbajtjen: fshij me ujë,
Njollat ​​kokëfortë mund të përdorin pastruesin shumëfunksional Jingjie

waterproofProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim