Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Michael Mr. Michael
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Golden Eagle Outdoor Furniture Co., LTD.

Wicker Sofa Set - prodhuesi, fabrika, furnizuesi nga Kina

(Gjithsej 24 Produkte për Wicker Sofa Set)

 • Divane e shtruar me patio direkte

  Divane e shtruar me patio direkte

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divane e shtruar me patio direkte Komoditeti i shkëlqyeshëm dhe integriteti strukturor e bëjnë Koleksionin e Mobiljeve të Sofjes në natyrë një shtesë të mirëpritur jashtë. Fijet e bastun prej palme kacavjerrëse janë të endura pa dyshim rreth kornizave të fshehura të veshura me pluhur të veshura me alumin. Kthetrat me...

  Kontaktoni Tani

 • Set i madh mobiljesh të rrumbullakëta të rrumbullakët

  Set i madh mobiljesh të rrumbullakëta të rrumbullakët

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0183 Set i rrumbullakët i madh i mobiljeve të rrumbullakëta të mëdha Ky divan i xunkthit ndarës është duke endur rrugën e tij në zemrën e të gjithëve si opsioni i shkëlqyeshëm dhe i efektshëm për të jetuar në natyrë. Ajo merr pamjen e saj të këndshme të shkëlqyeshme nga bishtaleci i saj unik i përdredhur i thurrjeve...

  Kontaktoni Tani

 • mobilje kopsht i vendosur në natyrë, kub i kuzhinës, i vendosur në natyrë

  mobilje kopsht i vendosur në natyrë, kub i kuzhinës, i vendosur në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0163 Mobilë kopsht i vendosur në natyrë, kubik i kuzhinës, në natyrë Koleksioni ynë për shtrojë në Hampton ka një qëndrim të qetë, jugor, të endur në mënyrë të ndërlikuar në thurrjen e rrobave të fildishit të lagur. Zhduk në një zgjedhje vendesh, të gjitha të zbutura me jastëkë të trashë, me të gjitha motet dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar

  Set i divanit të lakuar të seksionit të lakuar

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0136 Set i sofave të lakuar me ndarje të lakuar Ulëse shtrëngimi dhe armatura të bollshme e bëjnë Koleksionin tonë S0136 një përbërje të rehatshme për shumicën e kushteve . Përfundimi i fildishtë i thurrjeve të të gjitha motit harmonizohet në mënyrë të përkryer me tavolinat e lisit të zbardhura. Kornizat e aluminit...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje e shtresuar Patio divan i shtruar në divan

  Mobilje e shtresuar Patio divan i shtruar në divan

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  S0127 divan në natyrë të endura mobilje Patio Patrikani Dizajni i mirë merr rrugën e lartë. Seating i këndshëm Enzo na kujton një dhomë moderne të jetesës, të dalë jashtë. Këmbët e larta krijojnë një efekt shumë të përfunduar dhe të ajrosur, ndërsa çiftet më të vogla të gjurmës së koleksionit me ulëse befasuese....

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit për mobilje me patio për stilin RH

  Set i divanit për mobilje me patio për stilin RH

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set i divanit të mobiljeve për patio mobilje të stilit S0084 RH Patio e gatshme për pistë. Stilisti elegant Vida Seating bën një deklaratë të modës me një modë tekstili: një endje metalike e saktë dhe befasuese, e zhdërvjellët, kontraston në mënyrë të çuditshme me copëza të bardhë të pastër. Të gjitha këto përmbajnë...

  Kontaktoni Tani

 • Sofje në natyrë Seksionesh me Dizajn të Elefantit

  Sofje në natyrë Seksionesh me Dizajn të Elefantit

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Divan i brendshëm i kopshtit të jashtëm, i shtruar me divan, i vendosur në divan me ballkon bastun prej palme kacavjerrëse Dizajni me madhësi të plotë siguron tapiceri të thellë dhe të rehatshme. Krahasoni dimensionet me markat më të vogla për të parë ndryshimin! Vendosja e heqshme e pensionit të heqshëm siguron...

  Kontaktoni Tani

 • Set për divan Mobilje Xhenneti me rezistencë ndaj rrezatimit UV

  Set për divan Mobilje Xhenneti me rezistencë ndaj rrezatimit UV

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set për divan Mobilje Xhenneti me rezistencë ndaj rrezatimit UV Sofa Set Outdoor krijon një parajsë ekzotike në oborrin tuaj të shtëpisë. Ky grup është i njohur për kthesat e tij të këndshme dhe stilin bashkëkohor. Ngjyra e pasur e gjelbër funksionon pothuajse në çdo ambient të jashtëm dhe me pothuajse çdo mobilje për...

  Kontaktoni Tani

 • Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi

  Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Pëlhura e projektimit moderne prej pëlhure Sofa për Mobilje në shtëpi Mos shikoni më tej, ky grup divan i ndriçuar në natyrë, divan i ndarjes do t'i japë çdo oborri shtëpie atë pamje elegante, të sofistikuar, ultra-moderne. E shkëlqyeshme për argëtim dhe padyshim që do të jetë qendra e vëmendjes. Në thurje me stil...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi prej 5 copë

  Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi prej 5 copë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje elegante në natyrë prej xunkthi prej xunkthi 5 copë Origjina e dizajnit është e pastër evropiane. Elementet e rehatisë janë frymëzuar nga stili i qetë i Ishujve Havaja. Seria Aloha vjen në shumë konfigurime, por të gjitha paraqesin një kornizë minimaliste dhe jastekë të trashë, të gjërë moderne kubike....

  Kontaktoni Tani

 • Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

  Set Sofa L Rattan Sofa L Shape

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set Sofa L Rattan Sofa L Shape Stili i thurrjes së jastëkit përdor rrobaqepësinë e qetë dhe të pastër të duarve, pa tubacione ekstruduese. Korniza me proporcion bujarisht është e punuar me dorë të thurur me ngjyra, PE rrëshirë. Pëlhurë është Sezone-Smart 100% Poliester në natyrë dhe reziston ndaj mykut, venitje dhe...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

  Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje në natyrë Rattan Sofa të përbërë Dizajni i lakuar, modular, i lëmuar i këtij grupi të divanit të qoshes, i garantuar për t’i dhënë kopshtit tuaj një pamje unike dhe të sofistikuar, e cila është e pashembullt nga sofrat e tjera të qosheve në natyrë në treg. Projektuar nga ekipi ynë brenda për t'u përdorur...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje divan kopshti alumini Seksion shtrati divan seksionale

  Mobilje divan kopshti alumini Seksion shtrati divan seksionale

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divane e shtruar me patio direkte Ky grup është ideal për ata që adhurojnë festa shtëpiake dhe ngjarje të mëdha sociale verore. Ky grup i gjerë i divanit të kopshtit lejon që të paktën 6 të ulen të qetë me lehtësi të madhe. Si dhe rehati, ky grup është krijuar për t’i dhënë hapësirës tuaj një pamje unike dhe të...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009)

  Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009)

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje prej palme kacavjerrëse të shtruara në natyrë rezistente ndaj motit (S0009) Mblidhni më të afërtën dhe më të dashurit në lidhje me Seksionin Seksional për Seaton Vjetor me 8 Pjesë E përkryer për relaksimin e pasdites së verës ose argëtuese në mbrëmjet e ftohta të verës. Dukuroshi dhe dizajni modern në modë...

  Kontaktoni Tani

 • Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

  Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Mobilje xunkthi PE divan të jashtëm Patio Wicker Sofa Ky komplet i divanit nuk do të shtojë fundin e stilit dhe klasit në kopshtin apo konservatorin tuaj. Natyra modulare e këtij grupi qoshe ju lejon të organizoni tapicën tuaj që t'i përshtatet kopshtit tuaj në mënyrë të përsosur. Këmbët bashkëkohore të aluminit....

  Kontaktoni Tani

 • Set për biseda divanësh prej 4 pjesësh kopshti

  Set për biseda divanësh prej 4 pjesësh kopshti

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Divane e shtruar me patio direkte Shijoni të uleni rreth zjarrit me familjen dhe miqtë tuaj me këtë grup tavolinash shtrimi dhe zjarri. E kompletuar me katër karrige klubi, një dashuri tre vendesh dhe tryezë zjarri. Karriget e klubit dhe ulëset e dashurisë kanë një kornizë alumini me cilësi të lartë që është trajtuar...

  Kontaktoni Tani

 • Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë

  Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Seksion seksual modern i xunkthit në natyrë Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me thurje sintetike të shkallës tregtare premium dhe e injektuar me frenues të rrezeve UV për të parandaluar venitje ose çarje. Jastëkët janë të rehatshëm, të lehtë për tu mirëmbajtur dhe rezistent ndaj ujit. Moduledo modul është i...

  Kontaktoni Tani

 • Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme

  Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set divan i mrekullueshëm në natyrë të mrekullueshme Do copë është e endur në mënyrë të përpiktë me thurje sintetike të shkallës tregtare premium dhe e injektuar me frenues të rrezeve UV për të parandaluar venitje ose çarje. Jastëkët janë të rehatshëm, të lehtë për tu mirëmbajtur dhe rezistent ndaj ujit. Moduledo...

  Kontaktoni Tani

 • Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë

  Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë

  • markë: Shqiponja e Artë

  • paketim: Paketë fleksibël, paketë kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 500 sets per month

  • Min. urdhër: 28 Set/Sets

  Set i divanit pëlhurë alumini në natyrë Dhuroni hapësirën tuaj të jetesës një ajër të sofistikimit në qendër të qytetit me divanin pëlhurë seksionale. Kjo pjesë e jashtëzakonshme e mobiljeve vjen me një shirit të hapur në anën e djathtë, si dhe një osman për një përvojë të përmirësuar të dashur. Tapiceri e bukur e...

  Kontaktoni Tani

 • Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

  Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Kopsht i vendosur në natyrë moderne Mobilje kopsht Patio bastun prej palme kacavjerrëse Përparësitë: 1. Produkt jeshil dhe mobilje pro-mjedisit, të papërshkueshëm nga moti dhe me ngjyra 2. Rattan dhe kornizë alumini PE rezistente...

  Kontaktoni Tani

 • Set për xunkth PE alumini

  Set për xunkth PE alumini

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: paketë fleksibël shtresa dhe pako kartoni

  • Aftësia e Furnizimit: 300 containers/month

  • Min. urdhër: 20 Set/Sets

  Set për xunkth PE alumini description 3*corner: 78x78x66cm 2*armless sofa: 65x78x66cm 1*footrest: 65x65x35cm 8cm back&seat cushion waterproof polyester 5mm transparent tempered

  Kontaktoni Tani

 • 2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

  2020 set divan diamanti me cilësi të lartë

  • markë: Shqiponja e artë

  • paketim: pako kartoni, paketë fleksibël

  • Aftësia e Furnizimit: 1000000sets

  • Min. urdhër: 18 Set/Sets

  Mobilje me shqiponjë të artë e themeluar që nga viti 2008 dhe ka një fabrikë prej 7,2 000 metra katrorë dhe një numër të përgjithshëm prej mbi 120 të punësuar. Punëtorët tanë të saldimit dhe lustrimit kanë më shumë se 10 vjet përvojë gjithashtu ne kemi linjën tonë automatike të veshjes pluhur. Kemi modele të ndryshme,...

  Kontaktoni Tani

 • Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

  Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set prej divanësh mobiljesh kopshtesh me rezistent ndaj PE UV me 4 copë Selina seksionale është një njësi ulëse modulare për krijimin e seksioneve unike në natyrë për të gjithë ditën. Apeli bashkëkohor e bën këtë shezlong ideal për hapësirën moderne për të jetuar në oborr spanjol. Kjo pjesë vihet në dukje për...

  Kontaktoni Tani

 • Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

  Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini

  • markë: GE

  • paketim: paketim fleksibël flluskë

  • Aftësia e Furnizimit: 80 containers/month

  • Min. urdhër: 10 Set/Sets

  Set prej divan i xunkthit me dizajn të ri prej 4 copë alumini Një përzierje e relaksuar e teksteve të ngrohta dhe stilit të sofistikuar, karrige krahu Avalon është një karrige me theks të shkëlqyeshëm që ofron ulëse të shtruara me rehati maksimale. Një rrip i lehtë, i rrumbullakosur dhe i thurrur mbrapa është vendosur...

  Kontaktoni Tani

DREJTO NJË MESAZH

We didn't put all products on website. If you can't find the product you're looking for, please contact us for more information.

Lista e produkteve të përafërta